• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Pölven ★★★★, Kufstein

Rakousko, Tyrolsko, Kufstein

Ubytování v Rakousku, Kufstein
Číslo objektu: AT6330.80.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 34.449,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata na 3 podlažích, vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, jídelní kout, kabelová TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. V podkroví: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj, 1x dvoulůžko. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sauna, žehlička, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. Sauna může být buď finská nebo parní. Zde si užijete mix moderního a rustikálního prostředí v příjemné poloze a krásné krajině!
Ubytování v Rakousku, Kufstein

Informace o domě (rezidenci)

Schwoich: Dům ze dřeva- dřevěný dům 'Pölven', 2-podlažní, obklopen loukami. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 80 m2. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 300 m, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 15 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 1 km, jízdárna 300 m, visutá lanovka 10 km, lyžařské centrum 1 km, zastávka ski-busu 250 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. Skibus zdarma. Přímo před domem vede mnoho cest, které jsou vhodné pro běhání a turistiku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kufstein:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 584 m n.m.
Hluboké lesy, kříšťálově čisté horské potoky, sťavnatě zelené horske pastviny, kořeněný vzduch a překrásný výhled na horu Wilder Kaiser, to jsou ideální ,přednosti pro dny dovolené, v klidu a přirozenosti. Pozoruhodné: pevnost Kufstein, bohatýrské varhany zaznívají denně o 12 hod. Vesnice s 2'200 obyvatel, 6 km jižně od Kufstein.

informace pro letní ubytování

Jezera Hintersteinsee (13 km), Hechtsee (10 km). , jezero ke koupání, vhodné pro děti. Bazén vyhřívaný, 3 km. Kánoe, rafting. Tenis. Minigolf 5 km. Rajtování. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser, 10 km, poloha údolní stanice 730 m. 2x horské dráhy, 2x kabinkové lanovky, 35x sedačkové lanovky, 45x vleky. Sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km (osvětlených), zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus. Schwoich 5 km. Lyžařský svět s 250 km sjezdovek. Diskotéky a puby v Soell.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme