• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Patricia ★★★, Kössen

Rakousko, Tyrolsko, Kössen

Ubytování v Rakousku, Kössen
Číslo objektu: AT6345.200.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 30.780,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 400 m2 na 2 podlažích, jednoduché a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní kout a kabelová TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl, podávací okénko. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm, v délce 200 cm). Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace, terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory, do zahrady a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování v Rakousku, Kössen

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Patricia'. V obci 2 km od centra Kössen, klidná, slunná poloha, 7 km od jezera. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, supermarket 200 m, restaurace 500 m, koupaliště 1 km, jezero ke koupání 7 km. Golfové hřiště 800 m, tenis 1 km, vlek 7 km, lyžařské centrum 1 km, zastávka ski-busu 500 m, běžkařské stopy 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kössen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 600 m n.m.
Koessen lez!í v údolním kotli, obklopeném majestátními skalnatými hřebeny pohoří Kaisergebirge a Kitzbuehlskými Alpami v zádech. Vhodná pro rodinou rekreaci obec s 4'150 obyvatel, 100 km východně od Innsbruck. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 9 km od obce. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Letní stoupací pomocný vlek. Plážový vplejbal, canyoning, kuželky.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Unterberg, počet přepravních zařízení: 9x celkem. 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 140 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Metaná. Turistika se světlicemi, vandrování sněhem, snowtubing, vyjížďky koňským spřežením, zimni slavnosti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme