• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Hächer ★★★, Kössen

Rakousko, Tyrolsko, Kössen

Ubytování v Rakousku, Kössen
Číslo objektu: AT6345.100.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 19.023,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko. Salón. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), kabelová TV a rádio. Sprcha/WC, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 2x sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. V kuchyni dodatečná plotna na dřevo. U salonu se jedná o jizbu tirolského stylu.
Ubytování v Rakousku, Kössen

Informace o domě (rezidenci)

Na silnici do 'Walchsee' leží chata 'Hächer'. Na kraji obce, 2.5 km od centra Kössen, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace, autobusová zastávka, krytý bazén 400 m, pláž ke koupání 5 km. Golfové hřiště 2.5 km, tenis 2.5 km, vlek 3.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kössen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 600 m n.m.
Koessen lez!í v údolním kotli, obklopeném majestátními skalnatými hřebeny pohoří Kaisergebirge a Kitzbuehlskými Alpami v zádech. Vhodná pro rodinou rekreaci obec s 4'150 obyvatel, 100 km východně od Innsbruck. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 9 km od obce. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Letní stoupací pomocný vlek. Plážový vplejbal, canyoning, kuželky.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Unterberg, počet přepravních zařízení: 9x celkem. 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 140 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Metaná. Turistika se světlicemi, vandrování sněhem, snowtubing, vyjížďky koňským spřežením, zimni slavnosti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme