• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Rieder ★★★, Königsleiten

Rakousko, Zillertal, Königsleiten

Ubytování v Rakousku, Königsleiten
Číslo objektu: AT6282.400.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.077,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2, v přízemí, útulné zařízení: vstup. Jídelna, 1x pohovka a jídelní kout. Obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm), kabelová TV a kachlová kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. Pozor prosím: nekuřácký byt. Soukromý vstup. Velmi prostorný byt!
Ubytování v Rakousku, Königsleiten

Informace o domě (rezidenci)

Wald 10 km od Königsleiten: Útulný třígenerační dům 'Rieder'. 3 byty v domě. 700 m od centra Wald, 10 km od centra Königsleiten, 18 km od centra Gerlos, slunná poloha, přímo u potoka, na ulici. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 300 m, krytý bazén 100 m. Jízdárna 2 km, visutá lanovka 4 km, vlek 4 km, sedačková lanovka 4 km, lyžařské sjezdovky 4 km, zastávka ski-busu 250 m, lyžařská škola 4 km, běžkařské stopy 500 m, kluziště 5 km. Atrakce v blízkosti: Krimmler Wasserfälle 7 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Wildkogel, Zillertalarena. Zdarma lyžařský bus vás přiveze až ke známé lyžařské oblasti Zillertal Artena se 139 km sjezdovek. V létě nabízí oblast překrásné turistické cesty a mnoho možností k výletům do salzburského kraje (na př. Zell am See, ledovec Kaprun, krimmelské vodopády), nebo do blízkého Tiroska (na př. údolí Zillertal).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Königsleiten:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'250 - 2'300 m n.m.
Uprostřed areny Zillertal leží Gerlos (1.250 m) a Königsleiten (1.600 m), je to ideální výchozí bod pro horské tůry a pohodlné vandrování, ideální rekreační oblast pro mladé i staré. Nejvyšší vodopády Evropy v Krimml jsou lehce dosažitelné. Úsek silnice z Gerlos/Königsleiten do Krimml jsou s povinnými poplatky - mýtným. Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 80 km východně od Innsbruck, 155 km jižně od Salzburg. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Nordic-Walking-Trails kolem Gerlos, program pro děti a mládež.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zillertal Arena, počet přepravních zařízení: 49x celkem. Celkem 139 km lyžařské sjezdovky, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště, tenisová hala, squash. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme