• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Königsleiten 4 ★★★★, Königsleiten

Rakousko, Zillertal, Königsleiten

Ubytování v Rakousku, Königsleiten
Číslo objektu: AT6282.195.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.887,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová polovina dvojdomku, komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na balkon. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na zahradu, na terasu. WC zvlášť. Balkon, jižní orientace, terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka, sušička. Pozor prosím: nekuřácký dům. V předsíni infračervená kabina. Parkoviště v podzemní garáži. Dřevo do krbu k dispozici.
Ubytování v Rakousku, Königsleiten

Informace o domě (rezidenci)

Königsleiten: Na pěkné panoramatické poloze 1600 m.n.m. leží tyto exkluzivní dřevěné rekereační domy útulná chata 'Königsleiten 4', 2-podlažní. 300 m od centra Königsleiten, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 3 km od jezera, přímo u sjezdovek, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada. Terasa, zahradní nábytek. V domě: infrasauna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu, v zimě 100 m. Pěšina k domu. Parkovací místo, společné garáže 100 m. Potraviny 300 m, restaurace 200 m, jezero ke koupání 3 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 50 m, vlek 200 m, lyžařské sjezdovky 50 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Zillertal Arena. Jezero ke koupání 3 km. Nesčetné možnosti pro turistiku přímo od domu. Dětská vysoká stolička Euro 1.50/den.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Königsleiten:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'250 - 2'300 m n.m.
Uprostřed areny Zillertal leží Gerlos (1.250 m) a Königsleiten (1.600 m), je to ideální výchozí bod pro horské tůry a pohodlné vandrování, ideální rekreační oblast pro mladé i staré. Nejvyšší vodopády Evropy v Krimml jsou lehce dosažitelné. Úsek silnice z Gerlos/Königsleiten do Krimml jsou s povinnými poplatky - mýtným. Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 80 km východně od Innsbruck, 155 km jižně od Salzburg. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Nordic-Walking-Trails kolem Gerlos, program pro děti a mládež.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zillertal Arena, počet přepravních zařízení: 49x celkem. Celkem 139 km lyžařské sjezdovky, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště, tenisová hala, squash. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme