• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Königsleiten 3 ★★★★, Königsleiten

Rakousko, Zillertal, Königsleiten

Ubytování v Rakousku, Königsleiten
Číslo objektu: AT6282.194.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 28.043,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 110 m2, luxusní zařízení se dřevem: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem, kabelová TV. Koupelna/WC, dvojumyvadlo. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, plochá obrazovka. Velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a kabelová TV (plochá obrazovka), video a rádio. Vstup na balkon. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout. Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko (110 cm, v délce 200 cm). Velký balkon, terasa 120 m2. Gril, lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Königsleiten

Informace o domě (rezidenci)

Königsleiten: V pěkné panoramatické poloze 1600 m.n.m. leží tyto exkluzivní dřevěné rekreační domy velmi pěkná, komfortní chata 'Königsleiten 3'. 200 m od centra Königsleiten, klidná, slunná poloha, 3 km od jezera, 200 m od sjezdovek, v zeleni. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 200 m, jezero ke koupání 3 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m, vlek 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Zillertal Arena. Jezero ke koupání 3 km. Nesčetné možnosti pro turistiku přímo od domu. Dětská vysoká stolička Euro 1.50/den.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Königsleiten:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'250 - 2'300 m n.m.
Uprostřed areny Zillertal leží Gerlos (1.250 m) a Königsleiten (1.600 m), je to ideální výchozí bod pro horské tůry a pohodlné vandrování, ideální rekreační oblast pro mladé i staré. Nejvyšší vodopády Evropy v Krimml jsou lehce dosažitelné. Úsek silnice z Gerlos/Königsleiten do Krimml jsou s povinnými poplatky - mýtným. Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 80 km východně od Innsbruck, 155 km jižně od Salzburg. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Nordic-Walking-Trails kolem Gerlos, program pro děti a mládež.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zillertal Arena, počet přepravních zařízení: 49x celkem. Celkem 139 km lyžařské sjezdovky, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště, tenisová hala, squash. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme