• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Königsleiten 2 ★★★★, Königsleiten

Rakousko, Zillertal, Königsleiten

Ubytování v Rakousku, Königsleiten
Číslo objektu: AT6282.192.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 28.043,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 126 m2 na 3 podlažích, luxusní a vkusné zařízení: 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Velký obývací pokoj, kabelová TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Velký obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, rádio a CD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 4x lůžko a TV (plochá obrazovka). Velký balkon, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. Kryté místo na parkování. Zařízení zvláště vhodné pro děti.
Ubytování v Rakousku, Königsleiten

Informace o domě (rezidenci)

Königsleiten: V překrásné panoramatické poloze 1600 m.n.m. leží tyto exkluzivní dřevěné rekreační domy velmi pěkná, komfortní chata 'Königsleiten 2'. 200 m od centra Königsleiten, klidná, slunná poloha, 3 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 200 m, jezero ke koupání 3 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m, vlek 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Zillertal Arena. Jezero ke koupání 3 km. Nesčetné možnosti k turistice přímo od domu. Dětská vysoká židlička Euro 1,50/den.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Königsleiten:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'250 - 2'300 m n.m.
Uprostřed areny Zillertal leží Gerlos (1.250 m) a Königsleiten (1.600 m), je to ideální výchozí bod pro horské tůry a pohodlné vandrování, ideální rekreační oblast pro mladé i staré. Nejvyšší vodopády Evropy v Krimml jsou lehce dosažitelné. Úsek silnice z Gerlos/Königsleiten do Krimml jsou s povinnými poplatky - mýtným. Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 80 km východně od Innsbruck, 155 km jižně od Salzburg. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Nordic-Walking-Trails kolem Gerlos, program pro děti a mládež.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zillertal Arena, počet přepravních zařízení: 49x celkem. Celkem 139 km lyžařské sjezdovky, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště, tenisová hala, squash. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme