• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Hochkrimml 2 ★★★★, Königsleiten

Rakousko, Zillertal, Königsleiten

Ubytování v Rakousku, Königsleiten
Číslo objektu: AT6282.131.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.322,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 110 m2 na 2 podlažích, luxusní a vkusné zařízení: vstup. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. V horním patře: velký obývací pokoj, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. V koupelně v horním podlaží je vířivý bazén. U pokoje s dvěma nadprůměrně širokými lůžky se u obou jedná vždy o lůžko pro 2 osoby.
Ubytování v Rakousku, Königsleiten

Informace o domě (rezidenci)

Hochkrimml 3 km od Königsleiten: Velmi komfortní, luxusní chata 'Hochkrimml 2', rok výstavby 2006. 5 km od centra Königsleiten, na kraji obce Hochkrimml, 13 km od centra Gerlos, klidná, slunná poloha, 5 km od jezera, 300 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: whirlpool, lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, restaurace 400 m, jezero ke koupání 5 km. Tenis 500 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m, vlek, lyžařské sjezdovky, lyžařská škola, běžkařské stopy 300 m. Chalet v lesnatém okrese Filzstein u Duxeralpe v Hochkrimml ve výšce cca 1600 m n.m.. Z chaletu je 5 minuit pěšky k sedačkové lanovce 'Zillertal Arena' a mimo sjezdovky je přímý sjezd až k domu. Je odtud ideální výchozí bod k bezpočtu turistických cest a k rozsáhlé síti běžkařských stop. Při příjezdu od údolí Zillertal vede silnice s poplatkem mýtného (měsíční karta cca Euro 23,-), od Mittersill silnice bez mýtného. Cestovat a šetřit: v létě je týdenní karta pro Gerlospass Alpenstrasse pro 1 osobní auto v ceně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Königsleiten:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'250 - 2'300 m n.m.
Uprostřed areny Zillertal leží Gerlos (1.250 m) a Königsleiten (1.600 m), je to ideální výchozí bod pro horské tůry a pohodlné vandrování, ideální rekreační oblast pro mladé i staré. Nejvyšší vodopády Evropy v Krimml jsou lehce dosažitelné. Úsek silnice z Gerlos/Königsleiten do Krimml jsou s povinnými poplatky - mýtným. Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 80 km východně od Innsbruck, 155 km jižně od Salzburg. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Nordic-Walking-Trails kolem Gerlos, program pro děti a mládež.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zillertal Arena, počet přepravních zařízení: 49x celkem. Celkem 139 km lyžařské sjezdovky, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště, tenisová hala, squash. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme