• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Hochkrimml 1 ★★★★, Königsleiten

Rakousko, Zillertal, Königsleiten

Ubytování v Rakousku, Königsleiten
Číslo objektu: AT6282.130.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.246,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 102 m2 na 2 podlažích, velmi komfortní a vkusné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: velký obývací pokoj, krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. Dětská židlička na dotaz, za 2 EUR/ na den.
Ubytování v Rakousku, Königsleiten

Informace o domě (rezidenci)

Hochkrimml 5 km od Königsleiten: Velmi pěkná, komfortní chata 'Hochkrimml 1', rok výstavby 2005. 5 km od centra Königsleiten, na kraji obce Hochkrimml, 13 km od centra Gerlos, klidná, slunná poloha, 5 km od jezera, 300 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, restaurace 400 m, jezero ke koupání 5 km. Tenis 500 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m, vlek, lyžařské sjezdovky, lyžařská škola, běžkařské stopy 300 m. Chalet v bohatě zalesněném okrese Filzstein u Duxeralpe v Hochkrimmel ve výšce 1600 m n.m.. K sedačkové lanovce 'Zillertaler Arena' je 5 minut pěšky. Mimo sjezdovky je sjezd možný až k domu. Je také ideálním výchozím bodem k bezpočtu turistických cest a k rozsáhlé síti běžkařských drah. Při příjezdu od údolí Zilleretal vede silnice s mýtným (měsíční karta cca Euro 23,-) - z Mittersil je silnice bez mýtného.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Königsleiten:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'250 - 2'300 m n.m.
Uprostřed areny Zillertal leží Gerlos (1.250 m) a Königsleiten (1.600 m), je to ideální výchozí bod pro horské tůry a pohodlné vandrování, ideální rekreační oblast pro mladé i staré. Nejvyšší vodopády Evropy v Krimml jsou lehce dosažitelné. Úsek silnice z Gerlos/Königsleiten do Krimml jsou s povinnými poplatky - mýtným. Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 80 km východně od Innsbruck, 155 km jižně od Salzburg. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Nordic-Walking-Trails kolem Gerlos, program pro děti a mládež.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zillertal Arena, počet přepravních zařízení: 49x celkem. Celkem 139 km lyžařské sjezdovky, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště, tenisová hala, squash. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme