• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Fritzsch ★★★, Klopeinersee

Rakousko, Korutany, Klopeinersee

Ubytování v Rakousku, Klopeinersee
Číslo objektu: AT9141.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.067,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, snížené přízemí, severozápadní orientace, útulné zařízení: 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Pro přízemní severozápadní polohu bytu je vlétě ve slunném Korutansku přijemné podnebi. Vlastní přízemní vchod s prosklenou verandou se zahradním nábytkem. Zimní zahrada v přízemí slouží jako pobytová místnost. Byt je vhodný pro 2 dospělé a 2 děti.
Ubytování v Rakousku, Klopeinersee

Informace o domě (rezidenci)

10 minut pěšky od jezera, pro děti vhodný a pohodlný dvougenerační dům 'Fritzsch'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada 800 m2, louka k odpočinku. Ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: společenská místnost, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 500 m, pláž ke koupání 1.5 km. Tenis 1 km, vlek 15 km, běžkařské stopy 200 m. V okruhu 10 minut autem se nacházejí ke koupání nejteplejší jezera Rakouska (až 28 stupňů), plavání, výjezdy na člunech, rybolov. Cyklostezky přímo od domu. Rozsáhlé turistické oblasti v blízkých Karawanken. V zimě: lyžování jen 20 minut od sjezdovky s jistotou sněhu (zasněžovaní, noční lyžování). K dispozici 2 jízdní kola. Obývací pokoj je v zimě použitelný jen částečně. V případě potřeby lze pronajmout druhou malou ložnici s pohovkou pro dva, v 1. patře. Ideální dopravní spojení (dálnice, letiště, Klagenfurt).>AKCE: volný vstup na pláž u jezera Gösselsdoosseldorfer (vzdálené pouze 10 minut).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Klopeinersee:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 476 - 2'114 m n.m.
Zažít nerušenou, radostnou a kouzelnou krajinu, setkat se s letní svěžestí - klidně, nebo aktivně, zcela dle Vašeho přání. Výchozí bod pro krásné a zajímavé zážitky z krajiny - od vycházek, přes vandrování až po náročnější výstupy. Pozoruhodnosti v oblasti jižních Korutan: krápníkové jeskyně Obir v NBad Eisenkappel, impozantní přírodní zázrak Rakouska. Vodopád Wildenstein v Galícii, volně padající nejvyšší vodopád v Evropě, spád 54 m u bran ke Karawanken. Přírodní park Sablatnigmoor v Eberndorf, významná ptačí rezervace. Idylická, klidná rekreační zástavba s 6'000 obyvatel, 25 km jiho-východně od Klagenfurt.

informace pro letní ubytování

Typická srdečnost jižních Korutanců udělá Vaší dovolenou nezapomenutelnou. Jezero ke koupání. Bazén. Veslování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Přehrada Volkermarkter, šlapadla a elektrické čluny. Vodní zábavná cesta Pudalch v Neuhaus, zde zažijete svět zvířat a rostlin, daleko od denního shonu. Zábavní park Pirkdorfersee v Feistritz, jezero ke koupání, místo pro inline brusle, streetball. Ptačí park Turnersee v St. Kanzian, jedinečná sbírka andulek, papoušků a dravých ptáků.

informace pro zimní ubytování

Petzen, rakouská nejjižnější oblast pro lyžování a snowboard, leží v jihovýchodní části Korutan a nabízí lyžování a snowboard všech výkonnostních tříd - možnost prožití. Patzen patří sice k menším lyžařským oblastem, je ale pro lyžaře zvláště pro rodiny tajným typem. Pro odreagování lyžařů slouží léčebné centrum Bad Eisenkappel, velkolrysá nabídka výkonů pro regeneraci těla s nabytí životních sil. Lyžařské středisko Petzen, 17 km, počet přepravních zařízení: 5x celkem. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme