• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Reith ★★★★, Kitzbühel

Rakousko, Tyrolsko, Kitzbühel

Ubytování v Rakousku, Kitzbühel
Číslo objektu: AT6370.330.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 31.595,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový byt 220 m2, v přízemí, luxusní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a jídelní stůl. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, WC zvlášť, sprcha a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem, kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem, WC zvlášť, koupelna/sprcha a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Velká terasa 40 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: sauna. Parkování (2 auta). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Koupelny všechny s dvojumyvadly, vybavení z mramoru. Každý pokoj s dvoulůžkem má svůj osobitý styl. Zařízení nabízi podařenou směsici stylového nábytku, starožitností, moderního komfortu a rukodílného selského nábytku. Přípojka na Modem (Internet - omezený Download 1 GB). Sauna je vám k dispozici k samostatnému použití.
Ubytování v Rakousku, Kitzbühel

Informace o domě (rezidenci)

Reith bei Kitzbühel: Komfortní, luxusní chalupa 'Reith'. 2 km od centra Reith, 7 km od centra Kitzbühel, klidná, slunná poloha na kopci, 20 m od lesa, 5 km od jezera, jihovýchodní orientace. Společné: zahrada 200 m2 (oplocená). V domě: Wireless LAN [WLAN], sauna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenis 2 km, lanová dráha 3 km, vlek 1 km, lyžařské sjezdovky 1 km, půjčovna lyží 1 km. Atrakce v blízkosti: Stanglwirt 6 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hahnenkamm 7 km. Turistické oblasti Kitzbüheler Alpen. Jezero ke koupání (Schwarzsee) 5 km. Otevřená plovárna Kitzbuehel a Hahnenkamm 7 km. Užijte si výhledu na Kitzbuehler Horn a na Hahnenkamm. Na požádáni pomoc v domácnosti možná (Euro 10,-/hod.).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kitzbühel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'000 m n.m.
Kitzbuehel patří k nejznámějšímu a nejexkluzivnějšímu rekreačnímu středisku Alp. Zde se scházejí prominenti z celého světa. Proslulé, idylické město s 8'546 obyvatel, 90 km severo-východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, krytý bazén, sauna, léčebné kúry. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, vhodné pro děti, 2.5 km od obce. Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding, letní sáňkařská dráha, St. Johann 10 km 7x vleky a horské dráhy. 100 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Nordic-walking Parcours, koncerty pod širým nebem.

informace pro zimní ubytování

145 km sjezdovek 1x lanovka, 5x kabinkové lanovky, 27x sedačkové lanovky, 20x vleky. Halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. 2x sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Apres Ski.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme