• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Bacherwiese ★★★, Kitzbühel

Rakousko, Tyrolsko, Kitzbühel

Ubytování v Rakousku, Kitzbühel
Číslo objektu: AT6370.230.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.888,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 140 m2, světlé, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj, krbová kamna a kabelová TV. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), kapsle do kávovaru extra, jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo, sprcha a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko (160 cm), umyvadlo a sprcha. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko (140 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou, umyvadlo a sprcha. WC zvlášť. Velká terasa 70 m2. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta) u domu. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Rakousku, Kitzbühel

Informace o domě (rezidenci)

Útulný rodinný dům 'Bacherwiese', 2-podlažní. 2.3 km od centra, klidná, slunná poloha, 5.3 km od jezera, 2.6 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami. V domě: ústřední topení, pračka. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Supermarket 1.2 km, restaurace 600 m, krytý bazén 2.6 km, jezero ke koupání 'Schwarzsee' 5.3 km. Golfové hřiště (18 jamek) 500 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m, cyklistická stezka 100 m, lyžařské sjezdovky 2.6 km, půjčovna lyží 2.6 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 2.6 km. Atrakce v blízkosti: Wildpark Aurach 6 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hahnenkammbahn 2 km, Hornbahn 3 km. Turistické oblasti Kitzbüheler Alpen 2 km. Objekt vhodný pro 6 dospělých a + 2 dětí skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kitzbühel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'000 m n.m.
Kitzbuehel patří k nejznámějšímu a nejexkluzivnějšímu rekreačnímu středisku Alp. Zde se scházejí prominenti z celého světa. Proslulé, idylické město s 8'546 obyvatel, 90 km severo-východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, krytý bazén, sauna, léčebné kúry. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, vhodné pro děti, 2.5 km od obce. Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding, letní sáňkařská dráha, St. Johann 10 km 7x vleky a horské dráhy. 100 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Nordic-walking Parcours, koncerty pod širým nebem.

informace pro zimní ubytování

145 km sjezdovek 1x lanovka, 5x kabinkové lanovky, 27x sedačkové lanovky, 20x vleky. Halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. 2x sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Apres Ski.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme