• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Tirolerhaus ★★, Kirchdorf in Tirol

Rakousko, Tyrolsko, Kirchdorf in Tirol

Ubytování v Rakousku, Kirchdorf in Tirol
Číslo objektu: AT6382.210.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.829,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová polovina dvojdomku 70 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Kirchdorf in Tirol

Informace o domě (rezidenci)

Kirchdorf 4 km od St Johann: Útulná chata 'Tirolerhaus'. Na kraji obce, slunná poloha. Společné: louka k odpočinku. Ping-pong, gril. V rekreačním zařízení: recepce, odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo. Potraviny 4 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 150 m, koupaliště 3.5 km, krytý bazén 4 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 300 m, vlek 4 km, sedačková lanovka 4 km, zastávka ski-busu 150 m, lyžařská škola 3.5 km, běžkařské stopy 20 m. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kirchdorf in Tirol:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 670 - 1'700 m n.m.
Vklíněný v širokém údolí mezi Kitzbueheler Horn a Wilden Kaiser leží St Johann v Tyrolsku, Kirchdorf a Erpfendorf. Útulné, idylické rekreační středisko, 90 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, noční klub, kino, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Erpfendorf 12x dalši golfové hřiště v okruhu 8 - 50 km. Rajtování. Rybaření. Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 1.5 km. Horské dráhy, 120 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Pozoruhodné: vodopády Schleier.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko St. Johann i T.& Oberndorf, počet přepravních zařízení: 17x celkem. Celkem 60 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 275 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 100 km. Umělé kluziště. Skibus. Večerní lyžování, sáňkování při měsíčku, výlety na saních s koňským spřežením. Od pobytu 4 dny platí ski-passy ve Schneewinkel: 55 lyžařských vleků a 170 km sjezdovek.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme