• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Tirol ★★★★★, Kirchberg in Tirol

Rakousko, Tyrolsko, Kirchberg in Tirol

Ubytování v Rakousku, Kirchberg in Tirol
Číslo objektu: AT6365.500.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 9 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 59.521,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

9-pokojová chata 200 m2 na 2 podlažích, luxusní a osobité zařízení: vstup. Velký obývací pokoj, TV-satelit, DVD a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na balkon, na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon, 2x velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na hory, na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2 domácí zvířata (psi) povolena. V přízemí je 50 m2 luxusní wellness-prostor se saunou, velkým kulatýmm vířivým bazénem, sprchou, odpočívárnou s lehátky k relaxování a vstup ven. Vstup do domu 1. patrem, takže suterén je jako přízemí.
Ubytování v Rakousku, Kirchberg in Tirol

Informace o domě (rezidenci)

Wellness-oáza, přímo na sjezdovce komfortní, luxusní chata 'Tirol'. Mimo obec, 3 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, 6 km od jezera, přímo u sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. Terasa (45 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, whirlpool, odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu, garáž. Potraviny 4 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 2 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km, zátoka ke koupání 6 km. Golfové hřiště 7 km, tenis 4 km, visutá lanovka 2 km, lyžařské sjezdovky 3 m, lyžařská škola 2 km, sáňkařská dráha 4 km, běžkařské stopy 2 km, kluziště 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Jedná se o překrásný a komfortní dům s velkým wellness-prostorem, v roce 2005 zcela sanovaný a přitom vybavený kvalitním zařízením, na které se kladl velký důraz. Ve větší části domu je topení v podlaze.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kirchberg in Tirol:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 860 - 2'000 m n.m.
Kirchberg v srdci kitzbuehlských Alp - nejhezčí kus Tirolska - splní všechna vaše přánní. Rušná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, 90 km východně od Innsbruck, 85 km západně od Salzburg, 6 km od Kitzbühel. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, sauna, solárium. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Kitzbühel 6 km. Rajtování. Paragliding. 4x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, 445 km cesty pro túry na horském kole. Program pro děti (i při špatném počasí).

informace pro zimní ubytování

164 km sjezdovek. Lyžařské středisko Kitzbühel/Kirchberg. 9x kabinkové lanovky, 28x sedačkové lanovky, 16x vleky. Celkem 148 km lyžařské sjezdovky, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 45 km, zimní turistické cesty 40 km. Umělé kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Verbindung Skigeb.Westendorf.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme