• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Keutschach ★★★, Keutschach

Rakousko, Korutany, Keutschach

Ubytování v Rakousku, Keutschach
Číslo objektu: AT9074.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.968,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2, v přízemí, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný, na krajinu. K dispozici: sauna (extra). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Rakousku, Keutschach

Informace o domě (rezidenci)

Keutschach: Dům stojí v korutanské oblasti jezer dům 'Keutschach', obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná poloha na kopci, přímo u lesa, 2 km od jezera. Společné: velká, udržovaná zahrada. Ping-pong, gril. K dispozici pouze pro Vás: gril. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, supermarket 3 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, zátoka ke koupání 2 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 1 km, jízdárna 150 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Dům stojí stranou od všeho ruchu. Krásná zahrada k odpočinku. Po cca 20 minutové chůzi se dostanete k Spinikteich (jezero). Jezero Rauschelsee a Keutschachersee jsou vzdáleny cca 3 km od domu. Jižní břeh jezera Wörthersee je vzdálen 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Keutschach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 450 m n.m.
Jižní poloha rekreační oblasti se svými lázněmi Klagenfurt, Poetschach, Velden a Reifnitz v trojzemí Rakuska, Italie a Slovinska zaručuje příjemné středomořské podnebí. Možnosti sportu a zájmů ve volném čase jsou neomezené a také dlouho do noci se nezhasíná. Známé, rušné lázeňské centrum přímo u jezera Woerthersee. V obci: supermarket, restaurace, bar, diskotéka, kasino, krytý bazén, sauna.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Potápění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Velden / Köstenberg 5x dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Schleppe Alm. 1x sedačková lanovka, 1x vlek. Sněhový park, halfpipe. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Villach 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme