• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Talblick ★★★★, Kappl

Rakousko, Tyrolsko, Kappl

Ubytování v Rakousku, Kappl
Číslo objektu: AT6555.300.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.539,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 140 m2 na 3 podlažích, komfortní a útulné zařízení: v horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a stereo přehrávač. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 1x dvoulůžko a 1x vysunovací lůžko. Vstup na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. terasa slouží také jako vstup k sousednímu domu.
Ubytování v Rakousku, Kappl

Informace o domě (rezidenci)

Kappl 17 km od Ischgl: Bydlení uprostřed přírody, v nadmořské výšce 1450 m. Jedinečný výhled na impozantní horské masivy. Dům 'Talblick'. Ve čtvrti Langesthei, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: infrasauna, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo, 20 m garáž. Potraviny 6 km, restaurace, kavárna 500 m, autobusová zastávka 3.5 km, koupaliště 17 km, krytý bazén 17 km. Tenis 5 km, kabinková lanovka 7 km, lyžařské centrum 17 km, zastávka ski-busu 500 m, lyžařská škola 7 km, sáňkařská dráha 7 km, běžkařské stopy 17 km, kluziště 17 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Na dotaz k dispozici sauna/infračervená kabina za 25 €/2 hodiny. V sousedním selském stavení můžete na vlastní kůži oskusit život sedláků a zakoupit si domácí mléko a vejce.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kappl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'050 - 2'690 m n.m.
Region nabízí nejkrásnější lyžařské oblasti Alp, které přitahují mezinárodní publikum vitalitou své Apre-ski-kultury, která začíná po západu slunce a končí se slunce východem. Velice přijemná místa Kappl a See leží v přední části údolí Paznautal. Pulzující obec Ischgl je střediskem celého údolí. Proslulé rekreační středisko, 102 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, diskotéka, noční klub, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Centrum Silvretta s bazénem, bowlingem, saunou a masážemi v Ischgl. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis. Rybaření. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Silvretta Arena (Ischgl/Samnau): 40 vleků, 210 km sjezdovek, Halfpipe. Horské dráhy Kappl: 8 vleků, 40 km sjezdovek, osvětlená přírodní sáňkařská dráha, Sunny Mountain dětský zábavní park v 1830 m n.m. Horské dráhy See: 8 vleků, 30 km sjezdovek, snowpark, noční lyžování lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus. Typ: Slevy - 20 % - při zapůjčení lyží a snowboardů, možnost objednat online pod 'www.sporthuber.at/interhome'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme