• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Regina ★★★, Kappl

Rakousko, Tyrolsko, Kappl

Ubytování v Rakousku, Kappl
Číslo objektu: AT6555.200.1

Ubytování pro 15 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 35.585,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 250 m2 na 3 podlažích, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, umyvadlo. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 2x sprcha/WC. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, umyvadlo a kabelová TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. 2x velký balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž (4 auta). Pozor prosím: nekuřácký dům. Okolí zve ke hrám a dovádění. Postele musí být v každém případě povlečeny, spací pytle nejsou povoleny.
Ubytování v Rakousku, Kappl

Informace o domě (rezidenci)

Kappl 6 km od Ischgl: V srdci údolí Paznautal vás očekává prostorný, pohodln chalupa 'Regina'. Mimo obec Kappl, klidná, slunná poloha ve svahu, 3 km od sjezdovek, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek, zahrada, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek. V domě: lyžárna. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Potraviny 3 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km. Visutá lanovka 3 km, vlek 3 km, zastávka ski-busu 500 m, lyžařská škola 3 km, sáňkařská dráha 3 km, běžkařské stopy 6 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. V pouze několika minutách je dosažitelná známá lyžařská oblast Ischgl nebo lyžařská oblast vhodná pro rodiny v lyžařské oblasti Kappl.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kappl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'050 - 2'690 m n.m.
Region nabízí nejkrásnější lyžařské oblasti Alp, které přitahují mezinárodní publikum vitalitou své Apre-ski-kultury, která začíná po západu slunce a končí se slunce východem. Velice přijemná místa Kappl a See leží v přední části údolí Paznautal. Pulzující obec Ischgl je střediskem celého údolí. Proslulé rekreační středisko, 102 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, diskotéka, noční klub, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Centrum Silvretta s bazénem, bowlingem, saunou a masážemi v Ischgl. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis. Rybaření. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Silvretta Arena (Ischgl/Samnau): 40 vleků, 210 km sjezdovek, Halfpipe. Horské dráhy Kappl: 8 vleků, 40 km sjezdovek, osvětlená přírodní sáňkařská dráha, Sunny Mountain dětský zábavní park v 1830 m n.m. Horské dráhy See: 8 vleků, 30 km sjezdovek, snowpark, noční lyžování lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus. Typ: Slevy - 20 % - při zapůjčení lyží a snowboardů, možnost objednat online pod 'www.sporthuber.at/interhome'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme