• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Plank ★★★, Kaltenbach

Rakousko, Zillertal, Kaltenbach

Ubytování v Rakousku, Kaltenbach
Číslo objektu: AT6272.400.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.692,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře, částéčně zkosený, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a kachlová kamna. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), 1x pohovka a jídelní kout. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. 1 skříňový pokoj. Z obytné ložnice je vstup do kuchyně (průchozí pokoj). Parketové podlahy. Přistýlka je vhodná pouze pro děti do 12 roků.
Ubytování v Rakousku, Kaltenbach

Informace o domě (rezidenci)

Stumm 1 km od Kaltenbach: Pěkný třígenerační dům 'Plank', renovovaný v roce 2012. V centru obce Stumm 1.2 km od centra Kaltenbach, slunná poloha. Společné: zahrada. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, sušák lyžařských bot. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 50 m, koupaliště 400 m. Golfové hřiště, tenis 500 m, kabinková lanovka 1 km, lyžařské centrum 1 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 50 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hochzillertal-Hochfügen 1 km. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kaltenbach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 560 - 2'500 m n.m.
5 obcí v údolí Zillertal, 5 různých kostelních věží - přesto idylické místo. Každá z obcí charakteristická svými specifickými zvláštnostmi. Ještě něco spojuje tyto čtyři obce - stará parní úzkokolejná dráha Zillertalbahn a pohostinnost obyvatel. Oblast Zillertal-Mitte (střed): Aschau, Ried, Kaltenbach, Uderns a Stumm. Malé, útulné rekreační středisko, 50 km východně od Innsbruck. V obci: bar, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Zábavní park 'Aufenfeld' 2 km. Letní vleky (kabinkové a dráhy).

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 36x celkem. Celkem 88 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, vysokohorské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Ski-optimal v Hochfuegen-Hochzillertal.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme