• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Herbert ★★★, Kaltenbach

Rakousko, Zillertal, Kaltenbach

Ubytování v Rakousku, Kaltenbach
Číslo objektu: AT6272.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.463,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře, útulné zařízení: vstup. 2x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Rakousku, Kaltenbach

Informace o domě (rezidenci)

Kaltenbach: Pěkný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Herbert', rok výstavby 2002. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 4 km od jezera, 800 m od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Dětská ZOO. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. K dispozici: dětská jízdní kola. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 900 m, restaurace 1 km, koupaliště 2 km, krytý bazén 1 km, jezero ke koupání 4 km. Vlek, kabinková lanovka, lyžařské sjezdovky, lyžařská škola 800 m, běžkařské stopy 400 m, kluziště 800 m. Atrakce v blízkosti: Freizeitpark Aufenfeld 4 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hochzillertal-Hochfügen 800 m, Zillertal Arena Zell 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Prodej místních zemědělských výrobků. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Velice klidná poloha domu - žádná tranzitní doprava v okolí.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kaltenbach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 560 - 2'500 m n.m.
5 obcí v údolí Zillertal, 5 různých kostelních věží - přesto idylické místo. Každá z obcí charakteristická svými specifickými zvláštnostmi. Ještě něco spojuje tyto čtyři obce - stará parní úzkokolejná dráha Zillertalbahn a pohostinnost obyvatel. Oblast Zillertal-Mitte (střed): Aschau, Ried, Kaltenbach, Uderns a Stumm. Malé, útulné rekreační středisko, 50 km východně od Innsbruck. V obci: bar, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Zábavní park 'Aufenfeld' 2 km. Letní vleky (kabinkové a dráhy).

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 36x celkem. Celkem 88 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, vysokohorské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Ski-optimal v Hochfuegen-Hochzillertal.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme