• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Meins ★★, Kals

Rakousko, Východní Tyrolsko, Kals

Ubytování v Rakousku, Kals
Číslo objektu: AT9981.150.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 26.295,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový selský dům 169 m2, částéčně renovovaný v roce 2013, stylové a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj, stereo přehrávač a elektrické topení. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl, TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, umyvadlo. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, vířivou vanou. Topení v podlaze. Gril. Výhled na hory a na město. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Rakousku, Kals

Informace o domě (rezidenci)

Kals: Starý selský dům 'Meins', 2-podlažní, rok výstavby 1958, renovovaný v roce 2013. Ve čtvrti Großdorf, slunná poloha, 15 m od sjezdovek. Společné: přírodní pozemek 974 m2, louka k odpočinku 200 m2. K dispozici pouze pro Vás: ping-pong. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar, internetová kavárna 200 m. Lyžařské centrum 15 m, půjčovna lyží, lyžařská škola 200 m. Turistické oblasti ab Haus. Pozor prosím: auto doporučeno. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kals:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'325 m n.m.
Malá, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, v údolí, na úpatíhory hory s pěkným výhledem. V obci: supermarket, restaurace, večerní zábava, muzeum, Zážitková pěší turistika. Pozoruhodnosti Heimatmuseum, Erlebnisaustellung Großglockner, Přírodní rezervace, Sáňkařská dráha. Dopravní spojení: dálnice A10 Salzburg - Kärnten, výjezd 43 'Werfen' 135 km od Kals. Dále silnice č. B164 - B 108. Příjezd po dobře vybudovaných!kvalitní horské cestě 13 km. Veřejné parkoviště ilmainen. Lienz, 35 km. Doprava letadlem: letiště Salzburg (SZB), 177 km, München (MUC), 250 km.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Großglockner Resort, počet přepravních zařízení: 15x celkem. Celkem 38 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme