• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Hohen Salve ★★★, Itter

Rakousko, Tyrolsko, Itter

Ubytování v Rakousku, Itter
Číslo objektu: AT6300.110.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.940,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojová chata 30 m2, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, jídelní kout, kabelová TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na zahradu. Malá kuchyně u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Itter

Informace o domě (rezidenci)

Itter: Malá, útulná chata 'Hohen Salve', přistavěný. Osada 2 km od centra Itter, 1 km od centra Kirchbichl, 3 km od centra Söll, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada, louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 600 m, koupaliště 2 km, krytý bazén 8 km. Lyžařské centrum 2 km, zastávka ski-busu 80 m. Veškeré možnosti provozování letních i zimních sportů, stejně jako nákupní možnosti jsou rychle dosažitelné. Zdarma lyžařský bus vás doveze k horské dráze Salvista, do největší navzájem propojené lyžařské oblasti Rakouska s 250 km sjezdovek. V létě od domovních dveří vstup do překrásné turistické oblasti. Tento příjemný 'domov' je přistaven k objektu AT6300.100.1. Oba objekty s vyjímkou jednoho společného parkoviště, jinak jsou to kompletně samostatné oblasti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Itter:

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Golfové hřiště 27 jamek, Ellmau. Rajtování. Rybaření. Paragliding, beachvolleyball-hřiště. 700 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, 600 km cesty pro tůry na horském kole, půjčovna horských kol. V létě letní vleky (kabinkové a dráhy). Nordic Walking na kopcích i v údolí. Pozoruhodn: Hexenwasser Hochsoell, zábavní park Filzalmsee. 14 dalších golfových hřišť dosažitelných v 1 hod.

informace pro zimní ubytování

Lyžařský svět Wilder Kaiser Brixental 250 km sjezdovek. Počet přepravních zařízení: 90x celkem. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme