• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Hohen Salve ★★★, Itter

Rakousko, Tyrolsko, Itter

Ubytování v Rakousku, Itter
Číslo objektu: AT6300.100.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 42.253,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: 3x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj, 1 x 3 lůžka nad sebou. Koupelna/WC, 2x sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Obývací pokoj, kabelová TV, rádio a DVD. Jídelna, kabelová TV, video, rádio a DVD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/WC, dvojumyvadlo. 2x terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pět koupelen má z velké části přístup přímo k ložnicím, povětšině s dvojumyvadly. Jídelna je naproti kuchyně a nabízí prostor pro všechny hosty. Výhodná poloha kuchyně umožňuje podáváním stravy okénkem k terase (jídla a nápoje). Prostorný dům s dostatkem místa pro ukládání lyží, sáněk atd.) Zde jsou děti srdečně vítány! Prosím udejte počet potřebných dětských postýlek při objednávce.
Ubytování v Rakousku, Itter

Informace o domě (rezidenci)

Itter: 5 koupelen částečně s dvojumyvadly má povětšině přímý přístup k ložnicím. Jídelna je naproti kuchyni a nabízí místo pro všechny hosty. Výhodná poloha kuchyně umožňuje pohodlné podávání jídel a nápojů na terasu podacím okénkem. Prostorný dům má dostatek odstavných možností (pro lyže, sáňky atd.). Na požádání možnost přistavení druhé dětské postýlky. Velký, útulný vícegenerační dům 'Hohen Salve', 2-podlažní. Osada, 1 km od centra Kirchbichl, 2 km od centra Itter, klidná, slunná poloha, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: slunná terasa, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 600 m, koupaliště 2 km, krytý bazén 8 km. Golfové hřiště (18 jamek) 10 km, sportovní centrum 8 km, lanová dráha 2 km, lyžařské centrum 2 km, půjčovna lyží 2 km, zastávka ski-busu 120 m, lyžařská škola 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Skiwelt Wilder Kaiser-Brixenthal 2.6 km, Hohe Salve 6.1 km. Turistické oblasti Brixenthal, Kitzbüheler Alpen.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Itter:

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Golfové hřiště 27 jamek, Ellmau. Rajtování. Rybaření. Paragliding, beachvolleyball-hřiště. 700 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, 600 km cesty pro tůry na horském kole, půjčovna horských kol. V létě letní vleky (kabinkové a dráhy). Nordic Walking na kopcích i v údolí. Pozoruhodn: Hexenwasser Hochsoell, zábavní park Filzalmsee. 14 dalších golfových hřišť dosažitelných v 1 hod.

informace pro zimní ubytování

Lyžařský svět Wilder Kaiser Brixental 250 km sjezdovek. Počet přepravních zařízení: 90x celkem. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme