• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Markt ★★★, Inzing

Rakousko, Tyrolsko, Inzing

Ubytování v Rakousku, Inzing
Číslo objektu: AT6401.100.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 33.532,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení: velký obývací pokoj, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC a TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, koupelna/WC a TV-satelit. Velký balkon 26 m2, terasa. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Rakousku, Inzing

Informace o domě (rezidenci)

Inzing 15 km od Telfs: Útulná, komfortní chalupa 'Markt'. V obci, centrální, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Příjezd 25 m od objektu. Parkovací místo u domu, 25 m garáž (extra). Supermarket 500 m, restaurace 50 m, koupaliště 600 m. Tenis 600 m, lanová dráha 7 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 35 km. Innsbruck 15 km. Několik lyžařských středisek v nejbližším okolí. Pekařství 100 m. Pečovaný rekreační-dům na stejném pozemku jako hostinec majitele. Velká zahrada, stejně jako velkorysé dětské hřiště je částečně používána i hosty restaurace. Snídaně a polopenze v hostinci(extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Inzing:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 621 - 1'250 m n.m.
Tržní obec Telfs se rozprostírá od údolí Oberinntal až nahoru k častem obcí Moesern a Buchen, 0a severu ohraničeno horou 'Hohe Munde' (2662 m) a na jihu tirolskou hlavní řekou Inn. Inzing 15 km. Rušná obec, 25 km východně od Innsbruck. Krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Turistická oblast Tirolmitte patří pro svoji slunnou polohu a lesnaté okolí k nejkrásnějším rekreačním místům severních Tyrol. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Mösern 15 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Centrální poloha turistrické oblasti je ideálním výchozím bodem pro nerušené lyžování na nejrůznějších sjezdovkách. Především na Seefelder Plateau v 1200 m n.m, Kuehtai 2.020 m, lyžařská oblast Hochoetz, Gruenberg V Obsteig na Mieminger Plateau v 1.000 m, Axamer Lizum v 1.600 m a také Rangger Koepfl a mnoho jiných lyžařských oblastí nabízí radost ze sjezdování. Obzvláště oblíbené je noční lyžování v určité dny, možné povětšině mezi 19,- a 22,- hod.. Lyžařské středisko Seefeld, 10 km, počet přepravních zařízení: 29x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 250 km. Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme