• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Lair ★★★★, Innsbruck

Rakousko, Tyrolsko, Innsbruck

Ubytování v Rakousku, Innsbruck
Číslo objektu: AT6020.300.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 38.526,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dvouposchoďový apartmán 190 m2 v 2. patře, prostorné a světlé, částéčně zkosený, komfortní a vkusné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a kabelová TV. Vstup na balkon. Velký obývací pokoj 40 m2, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), kapsle do kávovaru extra. WC zvlášť. V podkroví: 1x otevřený pokoj, 1x dvoulůžko a 1x místo ke spaní (100 cm, v délce 200 cm), kabelová TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, kabelová TV. Vstup na terasu. 1x zkosený velký pokoj. Koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo s rohovou vanou. Podlahové topení. Parketové podlahy. Velký balkon 15 m2, jihozápadní orientace, velká terasa 21 m2, jihozápadní orientace, malá terasa 10 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný výhled na hory, na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Kávovar Nespresso a chladič nápojů. Zkosený velký pokoj je prostorný, vybavený skříněmi a může být použit samostatně.
Ubytování v Rakousku, Innsbruck

Informace o domě (rezidenci)

Kematen 6 km od Innsbruck: Moderní vícegenerační dům 'Lair'. V centru obce Kematen, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 4 km od sjezdovek. V domě: lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 800 m, obchodní centrum 4.5 km, restaurace 150 m, pekárna, nádraží 800 m, koupaliště 4.5 km, krytý bazén 6 km. Golfové hřiště 14 km, cyklistická stezka 800 m, visutá lanovka 4 km, lyžařské centrum 4 km, zastávka ski-busu 150 m, lyžařská škola 4 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Rangger Köpfl 4 km, Seefeld 14 km, Nordkette 13 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Rangger Köpfl, Axamer Lizum a Kühtai zdarma. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Innsbruck:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 575 - 2'334 m n.m.
Hlavní město Tyrolska, pokladnice Alp s 800-letou historií. V tomto městě se snoubí harmonie a napětí, společně s přírodou, kulturou, sportem a tradicemi a s kouzlem mezinárodního kongresového a univerzitního města. Bohaté kulturní dědictví, třikrát olympijské město se spoustou sportovišť pro sportovce a rekreační sportovce, láká 365 dní v roce návštěvníky z celého světa. Innsbruck-Card: 1 lístek na věřejnou dopravu, okružní autobusy, 23 muzeí a pozoruhodností a také pro horské dráhy. Historické, rušné město s 128'000 obyvatel, na úpatí hory Nordkette. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, masáže, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Golfové hřiště 9 jamek, Lans 8 km, 18x dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Letní lyžování, Stubaier Gletscher 40 km. Paragliding. 1x lanová dráha, 1x lanovka, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zdarma program horské turistiky, program pro děti, rafting, kanoistika, letní boby, Nordic-Walking, krčmy.

informace pro zimní ubytování

K velkému lyzařskému prostoru Innsbruck patří 6 lyzařských oblasti Nordpark (sjezdovky 40 stupňů a příkřejší), Axamer Lizum, Glungezer, Patscherkofel, Schlick 2000, Subaitaler Gletscher (ledovec). 130 km sjezdovek. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme