• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★★, Innsbruck

Rakousko, Tyrolsko, Innsbruck

Ubytování v Rakousku, Innsbruck
Číslo objektu: AT6020.180.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.950,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Sonnpark', 3-pokojový byt 80 m2 v 9. patře, prostorné a světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a jídelní kout. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska), jídelní kout. Koupelna/WC. Balkon, západní orientace. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Innsbruck

Informace o domě (rezidenci)

Innsbruck: Velký, komfortní bytový dům. V obci, 1 km od centra, centrální, slunná poloha v obytné čtvrti, v srdci města, 3.5 km od jezera, 6 km od sjezdovek. V domě: výtah, místnost na sušení. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Společné garáže č. 15. Obchod 500 m, potraviny 200 m, supermarket, restaurace 250 m, autobusová zastávka 150 m, nádraží 1 km, koupaliště 250 m, krytý bazén 300 m, jezero ke koupání 'Baggersee' 3.5 km. Tenis 1 km, lanová dráha 6 km, dětské hřiště 100 m. Atrakce v blízkosti: Swarovski Kristallwelten 24 km, Alpenzoo Innsbruck 3 km, Area47 Ötztal 53 km, Sterzing (Südtirol) 50 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Patscherkofel 6 km, Axamer Lizum 20 km, Schlick 22 km. Známá jezera v okolí: Natterersee 10 km, Lanser See 8 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Axamer Lizum, Patscherkofel zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Innsbruck:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 575 - 2'334 m n.m.
Hlavní město Tyrolska, pokladnice Alp s 800-letou historií. V tomto městě se snoubí harmonie a napětí, společně s přírodou, kulturou, sportem a tradicemi a s kouzlem mezinárodního kongresového a univerzitního města. Bohaté kulturní dědictví, třikrát olympijské město se spoustou sportovišť pro sportovce a rekreační sportovce, láká 365 dní v roce návštěvníky z celého světa. Innsbruck-Card: 1 lístek na věřejnou dopravu, okružní autobusy, 23 muzeí a pozoruhodností a také pro horské dráhy. Historické, rušné město s 128'000 obyvatel, na úpatí hory Nordkette. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, masáže, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Golfové hřiště 9 jamek, Lans 8 km, 18x dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Letní lyžování, Stubaier Gletscher 40 km. Paragliding. 1x lanová dráha, 1x lanovka, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zdarma program horské turistiky, program pro děti, rafting, kanoistika, letní boby, Nordic-Walking, krčmy.

informace pro zimní ubytování

K velkému lyzařskému prostoru Innsbruck patří 6 lyzařských oblasti Nordpark (sjezdovky 40 stupňů a příkřejší), Axamer Lizum, Glungezer, Patscherkofel, Schlick 2000, Subaitaler Gletscher (ledovec). 130 km sjezdovek. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme