• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★★, Innsbruck

Rakousko, Tyrolsko, Innsbruck

Ubytování v Rakousku, Innsbruck
Číslo objektu: AT6020.110.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.549,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Orangerie', 2-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, prostorné, vkusné a osobité zařízení: vstup. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřený obývací pokoj, jídelní kout, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, hydromasážní sprcha. Parketové podlahy, podlahy z přírodního kamene. Velká terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Krásné terasy jsou absolutní ráj s překrásným výhledem na impozantní hory a část města.
Ubytování v Rakousku, Innsbruck

Informace o domě (rezidenci)

Útulný vícegenerační dům. Ve čtvrti Hötting 500 m od centra Innsbruck, v obytné čtvrti, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 3.5 km od sjezdovek. V domě: ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Společné garáže č. 2 u domu. Supermarket 200 m, obchodní centrum 1.6 km, restaurace, bar 400 m, pekárna, kavárna 200 m, pěší zóna 500 m, tramvaj 700 m, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 2.5 km, krytý bazén 1.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 12 km, kabinková lanovka 3.5 km, lyžařské sjezdovky 3.5 km, dětské hřiště 600 m. Atrakce v blízkosti: Swarovski Kristallwelten, Alpenzoo Innsbruck, Area47 Ötztal, Sterzing (Südtirol). Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Patscherkofel 12 km, Axamer Lixum, Kühtai. Známá jezera v okolí: Natterersee 12 km, Lansersee 13 km. Staré město Innsbrucku a centrum s jeho známými památkami jsou vzdáleny cca 7 minut pěšky.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Innsbruck:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 575 - 2'334 m n.m.
Hlavní město Tyrolska, pokladnice Alp s 800-letou historií. V tomto městě se snoubí harmonie a napětí, společně s přírodou, kulturou, sportem a tradicemi a s kouzlem mezinárodního kongresového a univerzitního města. Bohaté kulturní dědictví, třikrát olympijské město se spoustou sportovišť pro sportovce a rekreační sportovce, láká 365 dní v roce návštěvníky z celého světa. Innsbruck-Card: 1 lístek na věřejnou dopravu, okružní autobusy, 23 muzeí a pozoruhodností a také pro horské dráhy. Historické, rušné město s 128'000 obyvatel, na úpatí hory Nordkette. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, masáže, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Golfové hřiště 9 jamek, Lans 8 km, 18x dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Letní lyžování, Stubaier Gletscher 40 km. Paragliding. 1x lanová dráha, 1x lanovka, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zdarma program horské turistiky, program pro děti, rafting, kanoistika, letní boby, Nordic-Walking, krčmy.

informace pro zimní ubytování

K velkému lyzařskému prostoru Innsbruck patří 6 lyzařských oblasti Nordpark (sjezdovky 40 stupňů a příkřejší), Axamer Lizum, Glungezer, Patscherkofel, Schlick 2000, Subaitaler Gletscher (ledovec). 130 km sjezdovek. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme