• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Wohnpark Alt Pradl ★★★★, Innsbruck

Rakousko, Tyrolsko, Innsbruck

Ubytování v Rakousku, Innsbruck
Číslo objektu: AT6020.100.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.245,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 72 m2, v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní stůl, knihovna, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), podávací okénko. Koupelna/WC. Malá terasa 6 m2, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Parketové podlahy a krásné orientální koberce. K dispozici počítač s přípojkou na internet.
Ubytování v Rakousku, Innsbruck

Informace o domě (rezidenci)

Na okraji velkého parku Rapoldipark vícegenerační dům 'Wohnpark Alt Pradl'. 800 m od centra, klidná, slunná poloha, na ulici. V domě: výtah, ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 150 m, obchodní centrum 250 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Innsbruck Hauptbahnhof' 1 km, koupaliště 600 m, krytý bazén 300 m. Golfové hřiště 6 km, tenis 150 m, sportovní centrum 800 m, kabinková lanovka 3 km, lyžařské centrum 5 km, kluziště 800 m. Krátkodobé parkování před domem. Garáž na požádání, prosím objednat dopředu (garáž 50 Euro/týden, zóna k parkování podle potřeby).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Innsbruck:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 575 - 2'334 m n.m.
Hlavní město Tyrolska, pokladnice Alp s 800-letou historií. V tomto městě se snoubí harmonie a napětí, společně s přírodou, kulturou, sportem a tradicemi a s kouzlem mezinárodního kongresového a univerzitního města. Bohaté kulturní dědictví, třikrát olympijské město se spoustou sportovišť pro sportovce a rekreační sportovce, láká 365 dní v roce návštěvníky z celého světa. Innsbruck-Card: 1 lístek na věřejnou dopravu, okružní autobusy, 23 muzeí a pozoruhodností a také pro horské dráhy. Historické, rušné město s 128'000 obyvatel, na úpatí hory Nordkette. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, masáže, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Golfové hřiště 9 jamek, Lans 8 km, 18x dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Letní lyžování, Stubaier Gletscher 40 km. Paragliding. 1x lanová dráha, 1x lanovka, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zdarma program horské turistiky, program pro děti, rafting, kanoistika, letní boby, Nordic-Walking, krčmy.

informace pro zimní ubytování

K velkému lyzařskému prostoru Innsbruck patří 6 lyzařských oblasti Nordpark (sjezdovky 40 stupňů a příkřejší), Axamer Lizum, Glungezer, Patscherkofel, Schlick 2000, Subaitaler Gletscher (ledovec). 130 km sjezdovek. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme