• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Claudia ★★★★, Imst

Rakousko, Tyrolsko, Imst

Ubytování v Rakousku, Imst
Číslo objektu: AT6460.650.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.389,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 160 m2 v 1. patře, jižní orientace, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj 42 m2, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a 2x vysunovací lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Balkon 15 m2, jižní orientace, terasa 30 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na krajinu.
Ubytování v Rakousku, Imst

Informace o domě (rezidenci)

Roppen 8 km od Imst: Komfortní dvougenerační dům 'Claudia'. Mimo obec, 1 km od centra Roppen, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 100 m od lesa. Společné: zahrada. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 900 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 8 km. Tenis 1 km, lyžařské centrum 8 km, lyžařská škola 8 km, sáňkařská dráha 8 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 13 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Imst:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 828 - 1'600 m n.m.
Je jedno, zda v zimě nebo létě - Imst se svými okolními obcemi uspokojuje všechny hosty s pohybovými a vzdělávacími požadavky, ať je to turistika, rafting, kanoistika, šplhání, horolezectví, lyžování, horská turistika atd. Sportovní nabídky se vším všudy čekají na hosty, ale i přátelská setkání a mnoho kultury. Historické město s 9'000 obyvatel, 50 km západně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, konzerty, krytý bazén, sauna. Zajímavost: propast Rosengartenschlucht a jeskyně Blaue Grotte, pouze několik minut od centra města, Alpine Coaster - nejdelší alpská dráha světa, dům postní noci (Imsterské přízraky), nejvyšší šplhací hala Rakouska.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Kánoe, rafting. Tenis. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování, Pitzaler Gletscher 38 km. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. 350 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. 120 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Imster Bergbahnen. 2x sedačkové lanovky, 2x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Jerzens im Pitztal 18 km. Svět dětí, dohled na děti, zdarma kurzy lyžování pro děti od 4 do 6let.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme