• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★, Hohentauern

Rakousko, Štýrsko, Hohentauern

Ubytování v Rakousku, Hohentauern
Číslo objektu: AT8785.200.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.716,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 63 m2 v 1. patře, prostorné, komfortní a útulné zařízení: vstup. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x pohovka, sprcha/WC a TV-satelit. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní kout. Balkon 14 m2. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování v Rakousku, Hohentauern

Informace o domě (rezidenci)

Útulný vícegenerační dům. V centru obce, slunná poloha, 150 m od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. V domě: Wireless LAN [WLAN], sušák lyžařských bot. Odkládací místnost k dispozici. Parkovací místo u domu. Supermarket, restaurace 50 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m, lyžařské sjezdovky 150 m, půjčovna lyží 2 km, běžkařské stopy 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Hohentauern:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'274 - 1'800 m n.m.
Horská vesnice Hohetauern leží uprostřted více jako dvaceti dvoutisícovek ve výšce 1274 m n.m., v krajinné chráněné oblasti. Vhodnost pro rodiny a čístá příroda je možné označit velkým písmeny 'Natur-pur'. Horská vesnice s 550 obyvatel, 35 km jiho-východně od Liezen, 106 km severo-západně od Graz. V obci: obchody, banka, restaurace, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 1.5 km od obce. Bazén 9 km. Tenis (2x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek, Weissenbach 35 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Golf-driving-range. Přírodní zábavní park 'Keltenberg' s vodním světem - Pfahlbaudorf am Weberteich, svět skal a jeskyní, zabavná cesta lesem, šplhací zahrada, horská přírodní zážitková cesta. .

informace pro zimní ubytování

Oblast 'Tauern' nabízí ideální a pro krajinu překrásnou alpskou i pro rodiny lyžařskou oblast přímo v místě a běžkařská stopa 'Tauernlanglaufloipe' je hodnocena jak klasiky, tak skatery ('Steirisches Loipengütesiegel'). Lyžařské středisko Hohentauern. 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 11 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty 10 km. 1x sáňkařská dráha. Přírodní kluziště, metaná, tenisová hala (2x kurt) 10 km. Další lyžařská střediska: Lachtal 35 km, Wurzeralm 50 km, Kreischberg 75 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme