• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Feriendorf Hohentauern ★★★★, Hohentauern

Rakousko, Štýrsko, Hohentauern

Ubytování v Rakousku, Hohentauern
Číslo objektu: AT8785.100.18

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.250,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj, jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Sprcha/WC, masážní sprcha Hammam. Terasa, jižní orientace. Odkládací místnost. Pozor prosím: nekuřácký byt. Dům je biologická celodřevěná stavba. Koupelna s parní sprchovou kabinkou pro 2 osoby. Utěrky a ubrusy si musíte přivést sebou. Někdy je v dvojlůžkovém pokoji palanda.
Ubytování v Rakousku, Hohentauern

Informace o domě (rezidenci)

Ze 65 plně biologických dřevěných domů je tento, uprostřed zemědělské chráněné oblasti Triebener Tauern ve výšce 1274 m n.m rekreační osada 'Feriendorf Hohentauern'. 2 km od centra Hohentauern, klidná, slunná poloha ve svahu, 150 m od jezera, přímo u sjezdovek. V domě: stolní tenis. Donáška pečiva. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace, kavárna 100 m, nádraží 'Trieben' 10 km, termální bazén 'AQUALUX fun & family' 38 km, jezero ke koupání 'Schwimmteich Hohentauern' 150 m. Golfové hřiště 35 km, jízdárna 200 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Abenteuerwelt Mautern 41 km, Schaubergwerk Oberzeiring 20 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Zábavní park s rybníkem ke koupání (300 m2), se streetbalovým a volejbalovým hřištěm (extra). Přistýlka na dotaz. Rekreační středisko se vším všudy, lyžařská sportovní zařízení přímo před domem. Cena zahrnuje: rekreační pas 'Hohentauern', vstup do světa zábavy Keltenberg. Rekreační pas zahrnuje výhodné vstupů pro cca 20 destinací. Neomezený vstup do přírodního parku HoheTauern, kde najdete mnoho zajímavostí, včetně nejdelší skluzavky (74 m dlouhá) . 26.06 - 09.11.2011 (včetně) od pondělí do pátku: Aktivní program (např. chůze, ranní gymnastika, volejbal, curling) a dětské programy (6 - 14,9 let) - hry, zábava, příroda, dobrodružství, zoo, vodní dobrodružná cesta a mnoho dalšího.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Hohentauern:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'274 - 1'800 m n.m.
Horská vesnice Hohetauern leží uprostřted více jako dvaceti dvoutisícovek ve výšce 1274 m n.m., v krajinné chráněné oblasti. Vhodnost pro rodiny a čístá příroda je možné označit velkým písmeny 'Natur-pur'. Horská vesnice s 550 obyvatel, 35 km jiho-východně od Liezen, 106 km severo-západně od Graz. V obci: obchody, banka, restaurace, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 1.5 km od obce. Bazén 9 km. Tenis (2x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek, Weissenbach 35 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Golf-driving-range. Přírodní zábavní park 'Keltenberg' s vodním světem - Pfahlbaudorf am Weberteich, svět skal a jeskyní, zabavná cesta lesem, šplhací zahrada, horská přírodní zážitková cesta. .

informace pro zimní ubytování

Oblast 'Tauern' nabízí ideální a pro krajinu překrásnou alpskou i pro rodiny lyžařskou oblast přímo v místě a běžkařská stopa 'Tauernlanglaufloipe' je hodnocena jak klasiky, tak skatery ('Steirisches Loipengütesiegel'). Lyžařské středisko Hohentauern. 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 11 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty 10 km. 1x sáňkařská dráha. Přírodní kluziště, metaná, tenisová hala (2x kurt) 10 km. Další lyžařská střediska: Lachtal 35 km, Wurzeralm 50 km, Kreischberg 75 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme