• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Reich ★★★, Hirschegg

Rakousko, Štýrsko, Hirschegg

Ubytování v Rakousku, Hirschegg
Číslo objektu: AT8584.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.014,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup, umyvadlo. Vstup na zahradu. Obývací pokoj/jídelna, jídelní kout, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x dvoulůžko a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: vstup, umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Balkon, zahradní sezení. Pěkný výhled na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Hirschegg

Informace o domě (rezidenci)

Útulný rodinný dům 'Reich'. V centru obce, slunná poloha, 8 km od jezera. Společné: tenis (extra). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 200 m2. Zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod, supermarket 200 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 20 km, krytý bazén 20 km, termální bazén 20 km, zátoka ke koupání 8 km. Golfové hřiště 20 km, tenis 100 m, jízdárna 20 km, lyžařské centrum 7 km, lyžařská škola 7 km, sáňkařská dráha 7 km, běžkařské stopy 12 km, kluziště 200 m. Dům je od lyžařské oblasti Hirschegg (6 vleků) přímo dosažitelný na lyžích. Lyžařské centrum Hebalm 14 km. Kippitztörl 35 km. Koralpe 40 km. Turistické cesty od domu. Krajina je velice vhodná pro cyklistiku různých těžkostí. Přehrada Packer Stausee (plavání, surfování, plachtění) - 8 km. Výlet k Lippizaner Alm a k hřebčinci lippicánů v Piber (20 km). V Köflach (20 km) jsou termální lázně 'Therme Nova', centrum volného času Piberstein (tenis, jezero ke koupání, půjčovna člunů) a 18 jamkové golfové centrum.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Hirschegg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 900 m n.m.
Malá vesnice Hirschegg, vklíněná do kouzelné lesnaté a luční krajiny na okraji Alp. Tradiční rekreační a odpočinkové místo uprostřed krásné turistické oblasti západního Štyrska. V čerstvém a čistém vzduchu se nabízí mnoho možností ke sportování, legraci a hrám na horských pastvinách. Útulná horská vesnice s 776 obyvatel, 50 km západně od Graz. V obci: potraviny, muzeum. Další možnosti nákupu a zábavy, 20 km.

informace pro letní ubytování

Hirschegg je v létě oblíbeným výletním a turistickým místem s mnoha sportovními a zábavným zařízeními jezero ke koupání, 7 km od obce. Plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 20 km. Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Turistické cesty po horských pastvinách.

informace pro zimní ubytování

Salzstiegl, sportovní lyžařská sa sáňkařská oblast. Dětský vlek, talířový vlek, 2 hrbolaté sjezdovky. NOVÉ: Diagram ujetých drah zdarma - ka konci lyžařského dne je možné zjistit na terminálu výšku (u pokladny vleku, nebo doma na Internetu). Krásná vylepšená zasněžovací zařízení, trampolina u chaty Zwerghuette, měření rychlostí při sjezdu a na saních, permanentní závodní dráha s časoměrem za EURO 1,-. Lyžařské středisko Salzstiegl, 12 km, poloha údolní stanice 1'310 m. 6x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě. Sáňkařské dráhy. Metaná. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme