• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Ennstal ★★★, Haus

Rakousko, Štýrsko, Haus

Ubytování v Rakousku, Haus
Číslo objektu: AT8967.300.1

Ubytování pro 28 osob, k dispozici 12 pokojů z toho je 10 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 41.176,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

12-pokojový dům 317 m2 na 3 podlažích, jednoduché a stylové zařízení: vstup. 1x velký pokoj, 2x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Jídelna, TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 4x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 3x lůžko a sprcha/WC. Koupelna, WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x velký pokoj, 2x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj, TV-satelit. Sprcha/WC. 2x balkon, terasa. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, sauna. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pozor prosím: Všechny postele jsou dlouhé 190 cm.
Ubytování v Rakousku, Haus

Informace o domě (rezidenci)

Pruggern 14 km od Schladming: Útulná, stylová chata 'Ennstal'. V obci, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 200 m, restaurace 150 m, autobusová zastávka 100 m, koupaliště 3.6 km, termální bazén 33 km. Golfové hřiště 10 km, visutá lanovka 8 km, vlek 3 km, půjčovna lyží 3 km, lyžařská škola 3 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hauser Kaibling 8 km, Schladming 14 km, Dachstein Gletscher 28 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Haus:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 750 - 2'863 m n.m.
Historická oblast hor na Enns leží centrálně v oblasti Dachstein-Tauern, vklíněná mezi příkrým vápencovým pohořím masivu Dachstein a prahorninou Schladminger Tauern (schladminské Taury). Místo světového mistrovství v lyžování v roce 1982 a 2013. Do této oblasti patří obce Groebming (18 km), Haus (6 km), Aich (11 km), Ramsau (7 km) a Mandling (11 km). Známé rekreační středisko, 100 km jiho-východně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.

informace pro letní ubytování

Rekreační region nabízí celou řadu letních sportů. Schladming: jezero ke koupání, 8 km od obce. Bazén vyhřívaný. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Haus i. Ennstal. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování. Letní sáňkařská dráha, Hochwurzen 3 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. Využijte nabídky letní karty a jejích četných výhod: zdarma využívání lanovek, ledovec Dachstein, vlak a autobus, vstup do bazénů, jezer a muzeí, zábavní parky, dětské, rodinné a turistické programy (Platí pouze pro některé rekreační objekty. Nabízí pouze ty objekty, u kterých je informace o kartě uvedena v popisu domu).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Dachstein-Tauern, počet přepravních zařízení: 86x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Lyžařská oblast Schladming Dachastein-Tauern je členem lyzařského svazu Amade (270 lanovek a 860 km sjezdovek). Ráj pro běžkaře Ramsau-Dachstein (300 km tratí) je vzálen 7 km. Schladming je výchozím míste, alpského lyžování-WM 2013!
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme