• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Tiefenbrunner ★★★, Gschnitztal

Rakousko, Tyrolsko, Gschnitztal

Ubytování v Rakousku, Gschnitztal
Číslo objektu: AT6152.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.230,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, otevřený krb, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, rádio. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska), podávací okénko. Koupelna/sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Cyklistické- a turistické cesty vedou přímo kolem domu.
Ubytování v Rakousku, Gschnitztal

Informace o domě (rezidenci)

Trins 4 km od Steinach: V údolí Gschnitztal v postranním údolí Wipptal, nádherně položený útulná chalupa 'Tiefenbrunner'. Klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 8 km. Tenisová hala 8 km, jízdárna 2 km, vlek 1.5 km, kabinková lanovka 8 km, zastávka ski-busu 200 m, lyžařská škola 2 km, běžkařské stopy 500 m, kluziště 2 km. Velká zahrada zve k řádění a hrám.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Gschnitztal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'242 m n.m.
S pouze 2 obcemi - Trins a Gschnitz - je údolí Gschnitztal jedním z malých postranních údolí ochráněných od turismu. Pouze 5 minut od trasy Brennerstrecke je Trins ideálním výchozím bodem pro výlety k tiroldkým památkám a do jižního Tyrolska. Ale v prvé řadě je Trins stále ještě ceněn pro překrásné okolí, hory a téměř nedotknutou přírodu. Klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'181 obyvatel, 30 km jižně od Innsbruck. V obci: supermarket, banka, restaurace, bar, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, 30 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 km.

informace pro letní ubytování

Vynikající turistika v jedné nedotčené přírodě, doprovodné tematické výlety, Nordic Walking. Bazén 30 km. 1x lanová dráha, 333 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

V údolí je k dispozici na sníh zaručený vlek, turistika se světlicemi, Nordic Walking v zimě, noční lyžování, vandrování se sněhurami. Lyžařské středisko Bergeralm, 5 km, poloha údolní stanice 2'200 m, počet přepravních zařízení: 6x celkem. 1x lanovka, 2x sedačkové lanovky, 2x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 25 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 26 km, zimní turistické cesty 26 km. Bruslařská hala, umělé kluziště 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme