• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Wagnerhaus ★★★, Grossarl

Rakousko, Großarltal, Grossarl

Ubytování v Rakousku, Grossarl
Číslo objektu: AT5611.400.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.461,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům na 3 podlažích, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, jídelní kout a kabelová TV. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout a topení. Koupelna/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Koupelna/WC, bidet. E-topení. Ve 2. patře: 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Rakousku, Grossarl

Informace o domě (rezidenci)

Útulný rodinný dům 'Wagnerhaus', 3-podlažní. Na kraji obce, 300 m od centra Großarl, klidná poloha. V domě: možnosti nákupu, Cena za topení se platí na místě. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků 2x týdně. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, garáž 50 m. Obchod, potraviny, pekárna 300 m, autobusová zastávka 5 m, koupaliště 600 m. Golfové hřiště 45 km, tenisová hala 1 km, sportovní centrum 1 km, sedačková lanovka 1 km, lyžařské sjezdovky 1 km, dětské hřiště 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Schiregion Großarl-Dorfgastein 1 km. Turistické oblasti ab Haus. Skupiny mládeže jen na dotaz. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Grossarl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 920 - 2'884 m n.m.
Rekreační oblast v národním parku Hohe Tauern. Útulné rekreační středisko, v údolí, idilická poloha s pěkným výhledem, 70 km jiho-východně od Salzburg. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Udolí Grossarltal se 30 obhospodařovanými horskými pastvinami. Bazén vyhřívaný. Tenis (4x venkovní kurt). Minigolf. Rybaření. 250 km turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cyklistické cesty, 80 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Tajný typ u lyžařských oblastí s na sníh jistou lyžařskou houpačkou Grossarltal-Dorfgastein. 24 vleků s 80 km ošetřovaných sjezdovek. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 32 km (2 km osvětlených). Sáňkařské dráhy. Skibus (zdarma). Salzburge Sportweld Amadé, Großraum Schladming-Dachstein, Hochkönigs Winterreich.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme