• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Astlhof ★★★, Grossarl

Rakousko, Großarltal, Grossarl

Ubytování v Rakousku, Grossarl
Číslo objektu: AT5611.120.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.033,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, velmi pěkné a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, kabelová TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Grossarl

Informace o domě (rezidenci)

Grossarl: Pěkná, stylová chalupa 'Astlhof', obklopen loukami. V obci, centrální, samostatně stojící, slunná poloha. Společné: pozemek 10'000 m2, louka, louka k odpočinku. Zahradní sezení, gril, dětské hřiště. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 200 m, autobusová zastávka 100 m, koupaliště, krytý bazén 500 m. Tenis 500 m, visutá lanovka, vlek, sedačková lanovka 600 m, zastávka ski-busu 70 m, lyžařská škola 500 m, běžkařské stopy 50 m, kluziště 500 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Sousední statek nabízí možnost jezdectví.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Grossarl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 920 - 2'884 m n.m.
Rekreační oblast v národním parku Hohe Tauern. Útulné rekreační středisko, v údolí, idilická poloha s pěkným výhledem, 70 km jiho-východně od Salzburg. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Udolí Grossarltal se 30 obhospodařovanými horskými pastvinami. Bazén vyhřívaný. Tenis (4x venkovní kurt). Minigolf. Rybaření. 250 km turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cyklistické cesty, 80 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Tajný typ u lyžařských oblastí s na sníh jistou lyžařskou houpačkou Grossarltal-Dorfgastein. 24 vleků s 80 km ošetřovaných sjezdovek. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 32 km (2 km osvětlených). Sáňkařské dráhy. Skibus (zdarma). Salzburge Sportweld Amadé, Großraum Schladming-Dachstein, Hochkönigs Winterreich.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme