• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Lerchster ★★, Greifenburg

Rakousko, Korutany, Greifenburg

Ubytování v Rakousku, Greifenburg
Číslo objektu: AT9761.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.199,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 100 m2 v 1. patře, útulné zařízení: velký vstup. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní kout a TV-satelit. Sprcha/WC. Velký balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí.
Ubytování v Rakousku, Greifenburg

Informace o domě (rezidenci)

Greifenburg 9 km od Dellach: Uprostřed krajiny, jako z obrázkové knihy útulný selský dvůr 'Lerchster'. Nad Greifenburg, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, 1 km od jezera, v zeleni. Společné: pozemek, louka. Terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 6 km, restaurace 6 km, autobusová zastávka 6 km, koupaliště 6 km, krytý bazén 30 km, jezero ke koupání 'Baggersee Greifenburg' 1 km. Golfové hřiště 9 km, tenis 6 km, jízdárna 9 km, běžkařské stopy 6 km, kluziště 6 km. Známá jezera v okolí: Weissensee 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Od majitele lze zakoupit čerstvé zemědělské výrobky přímo na statku, na př. vejce, slaninu, kořalku a salám. Na polích kolem domu lze testovat vaše moderní modelová letadla a svým padákem nastartovat nezapomenutelný a vysněný let do údolí.
Aktuální počasí v oblasti a předpovědi počasí pro blízké okolí
Hermagor - Pressegger See (614 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Út 22.10.
Polojasno
20°C
St 23.10.
Skorojasno
20°C
Čt 24.10.
Skorojasno
18°C
Pá 25.10.
Skorojasno
20°C
So 26.10.
Jasno
20°C
Ne 27.10.
Polojasno
19°C
Po 28.10.
Silný déšť
9°C
Út 29.10.
Déšť
3°C
Další místa v okolí s předpovědí počasí: (řazeno podle vzdálenosti)
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Greifenburg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 614 m n.m.
Dellach v nádherné krajině nabízí nezaměnitelný vesnický charakter a tím nabízí idealní předpoklady k posílení těla a duše. Vhodné pro rodinou rekreaci lázně pro léčbu dýchacích cest s 1'800 obyvatel, 25 km východně od Lienz. V obci: restaurace, diskotéka, krytý bazén, sauna, 25 km.

informace pro letní ubytování

Moderní závavný otevřený bazén s vodní skluzavkou. Vodní sporty, 20 km. Tenis (2x venkovní kurt), golfové hřiště 9 jamek, Berg 5 km. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Na běžkařské stopě čtyř zemí která vede z Cortina oblastmi Venetioen, jižním a východním Tyrolskem a Korutany až do údolí Drau - jsou podél 200 km dlouhé stopy, krajinou obzvláštní krásy, početné hodnotné kulturní památky. Bruslařská hala, metaná. Další lyžařská střediska: Emberger Alm 20 km, Weissensee 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme