• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Winten ★★★, Geinberg

Rakousko, Horní Rakousko, Geinberg

Ubytování v Rakousku, Geinberg
Číslo objektu: AT4943.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.194,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová polovina dvojdomku 160 m2 na 2 podlažích, moderní a útulné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). 1x pokoj, 1x pohovka. 1x pokoj, 1x pohovka a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Koupelna/bidet/WC. Topení dřevem, solární vytápění. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu a na les. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Zde obýváte ekologický dům v otevřené krajině na okraji lesa s velkorysým dělen ím místností a s velkou zahradou. Při stavbě byly použity přístupné přírodní materiály s pokud možno nejmenším zatížením prostředí. 1 kryté odsatavné místo pro auto.
Ubytování v Rakousku, Geinberg

Informace o domě (rezidenci)

Pouze 10 minut pěšky ke známým lázním Geinberg moderní, útulná chata 'Winten'. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 10 km od jezera, na ulici, v zeleni. Společné: pozemek 4'500 m2, zahrada, ovocná zahrada. Gril, ohniště, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo. Potraviny 1.2 km, restaurace, autobusová zastávka 900 m, nádraží 1.3 km, koupaliště, krytý bazén, termální bazén 900 m, zátoka ke koupání 10 km. Golfové hřiště 20 km, tenis 900 m, jízdárna 1 km, sportovní centrum 900 m, kluziště 1 km. Ze sousedního statku možno zakoupit mléko a vejce. Malá bylinková zahrádka a dětské hračky společně k dispozici. Tento dům je postaven na ekologických zásadách, převážně ze dřeva a starý stav stavby asanován. Zde vás očekává klidná odloučená poloha přestože je v blízkosti kvalitní infrastruktura.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Geinberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 403 m n.m.
Blízko evropské rezervace 'Unterer Inn' s pestrým ptačím světem a 'Geinberger Wald' je vhodný pro ty, kteří mají rádi pohyb. Okruh pro milovníky 'nordic walking'je ideální doplněk v těchto lázních se siřičitou termální vodou. Útulná obec s 1'317 obyvatel, 100 km západně od Linz. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže.

informace pro letní ubytování

Karibik styl uprostřed obce Innviertel - možnost termálů Geinberg. Z Karibik laguny do ledového světa se sněhovým rájem a bohatou nabídkou wellness zařízení. Celkem 3 000 m2 vodní plochy a různých saun, parních lázní a obrovskou nabídkou relaxačních zařízení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme