• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Podbelsek ★★★, Gallizien

Rakousko, Korutany, Gallizien

Ubytování v Rakousku, Gallizien
Číslo objektu: AT9132.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.511,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování v Rakousku, Gallizien

Informace o domě (rezidenci)

Gallizien: Pěkný rodinný dům 'Podbelsek', 2-podlažní. Mimo obec, 2 km od centra Gallizien, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 9 km od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'500 m2, zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace, autobusová zastávka 500 m, jezero ke koupání 9 km. Tenis 1 km. Známá jezera v okolí: Turnersee 8 km, Gösselsdorfersee 8 km, Klopeinersee 11 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Gallizien:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 476 - 2'114 m n.m.
Zažít nerušenou, radostnou a kouzelnou krajinu, setkat se s letní svěžestí - klidně, nebo aktivně, zcela dle Vašeho přání. Výchozí bod pro krásné a zajímavé zážitky z krajiny - od vycházek, přes vandrování až po náročnější výstupy. Pozoruhodnosti v oblasti jižních Korutan: krápníkové jeskyně Obir v NBad Eisenkappel, impozantní přírodní zázrak Rakouska. Vodopád Wildenstein v Galícii, volně padající nejvyšší vodopád v Evropě, spád 54 m u bran ke Karawanken. Přírodní park Sablatnigmoor v Eberndorf, významná ptačí rezervace. Idylická, klidná rekreační zástavba s 6'000 obyvatel, 25 km jiho-východně od Klagenfurt.

informace pro letní ubytování

Typická srdečnost jižních Korutanců udělá Vaší dovolenou nezapomenutelnou. Jezero ke koupání. Bazén. Veslování. Tenis. Rajtování. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Přehrada Volkermarkter, šlapadla a elektrické čluny. Vodní zábavná cesta Pudalch v Neuhaus, zde zažijete svět zvířat a rostlin, daleko od denního shonu. Zábavní park Pirkdorfersee v Feistritz, jezero ke koupání, místo pro inline brusle, streetball. Ptačí park Turnersee v St. Kanzian, jedinečná sbírka andulek, papoušků a dravých ptáků.

informace pro zimní ubytování

Petzen, rakouská nejjižnější oblast pro lyžování a snowboard, leží v jihovýchodní části Korutan a nabízí lyžování a snowboard všech výkonnostních tříd - možnost prožití. Patzen patří sice k menším lyžařským oblastem, je ale pro lyžaře zvláště pro rodiny tajným typem. Pro odreagování lyžařů slouží léčebné centrum Bad Eisenkappel, velkolrysá nabídka výkonů pro regeneraci těla s nabytí životních sil. Lyžařské středisko Petzen, 17 km, počet přepravních zařízení: 5x celkem. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Umělé kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme