• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Grützner ★★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.800.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 10 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 27.120,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

10-pokojová vila 300 m2 na 3 podlažích, komfortní zařízení: vstup. Vstup na terasu. Obývací pokoj, stereo přehrávač. Velká jídelna, TV-satelit a DVD. Malá jídelna. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Obývací pokoj. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a umyvadlo. Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Průchozí pokoj, 1x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko. Sedací vana/bidet/WC. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Parkování, garáž u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Rotholz 10 km od Fügen: Samostatný panský dům 'Grützner', 3-podlažní, rok výstavby 1898, obklopen stromy. Ve svahu, 1 m přímo u lesa, 10 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: park 1 ha, bazén (nezapuštěný) kulatý (4 m průměr, hloubka 139 cm, 01.07.-31.08.). Ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. 200 m dlouhý, příkrý příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod 3.7 km, obchodní centrum 9 km, restaurace 200 m, pekárna 3.5 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 3 km. Zastávka ski-busu 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Fügen 10 km, Hochfügen 22 km. Známá jezera v okolí: Achensee 10 km. Pozor prosím: dálnice v blízkosti 1 km od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme