• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Untererhof ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.400.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.690,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 100 m2 na 2 podlažích v 1. patře, částéčně zkosený, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj se střešní okno, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 1 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem se střešní okno, umyvadlo a WC zvlášť. 2x balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V třílůžkovém pokoji se nachází palanda, dole spí 2. osoby a 1 nahoře.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Fügen: Pěkný selský dvůr, ideální pro pobyt s dětmi. 'Untererhof'. Nad Fügen, ve čtvrti Pankratzberg 3 km od centra Fügen, klidná, slunná poloha, 3 km od sjezdovek. Společné: přírodní zahrada. Zahradní sezení, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště), Dětská ZOO. V domě: ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Supermarket 3.3 km, restaurace 1.5 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km. Tenis 3 km, kabinková lanovka 3 km, lyžařské centrum 3 km, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 3 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Spieljoch 3 km, Hochfügen-Kaltenbach 10 km, Zillertalarena 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Prodej místních zemědělských výrobků. Skibus zdarma. Dům je spojkou mezi lyžařskými letovisky Spieljoch a Hochfügen. Dovolená na statku zaručuje plno zážitků. Kromě krav a prasat zde jsou kozy, ovce, kočky a zajíci. Můžete získat domácí výrobky, jako vejce, máslo, mléko, sýr a špek. Možnost jízdy na poníkovi. Na dotaz: vlastní pes.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme