• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Christian ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.240.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.594,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 74 m2 v 1. patře, komfortní a vkusné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm v délce 200 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). 2x sprcha/WC. Malý balkon. Balkónový nábytek (2x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Fügen: Moderní dvougenerační dům 'Christian', rok výstavby 2010, obklopen loukami. 500 m od centra Fügen, klidná, slunná poloha, 1 km od sjezdovek. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod, supermarket, restaurace, autobusová zastávka 100 m, koupaliště 200 m, termální bazén 'Erlebnistherme Zillertal' 200 m. Tenis, jízdárna 400 m, kabinková lanovka 1 km, lyžařská škola 1 km, sáňkařská dráha 1.5 km, běžkařské stopy 400 m, kluziště 100 m, dětské hřiště 20 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Spieljoch 1 km, Kaltenbach - Hochfügen 12 km, Zillertal Arena 15 km. Známá jezera v okolí: Schlitterer Badesee 6 km, Achensee 16 km, Reinthaler See 17 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Skigebiet Spieljoch, Zillertalarena a Hochfügen - Kaltenbach zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme