• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Hussl ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.210.1

Ubytování pro 14 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 28.683,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 230 m2 na 3 podlažích, částéčně zkosený, účelné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Koupelna/WC. V horním patře: jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon, na terasu. Koupelna/WC. V podkroví: zkosený průchozí pokoj, výška stropu 200 - 150 cm, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, výška stropu 200 - 150 cm se závěsem. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Vstup na balkon. 2x balkon, terasa. Zahradní nábytek. 2 domácí zvířata (psi) povolena. V patře se nachází další kuchyně. Dům je ideální pro spřátelené rodiny, protože dům má 4 jednotky, každá s obývacím pokojem, ložnicí, kuchyní a koupelnou. Celý dům je k dispozici pouze pro Vás, ale jednu místnost v suterénu částečně používá strýc majitele.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Fügen: Útulná chalupa 'Hussl', obklopen loukami. Nad Fügen, ve čtvrti Fügenberg, 2 km od centra Fügen, klidná, slunná poloha, 3 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 200 m2. Zahradní nábytek (houpačka). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 1 km, pekárna 3 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, termální bazén 3 km. Tenis 3 km, kabinková lanovka 3 km, lyžařské centrum 3 km, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 3 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Spieljoch 3 km, Kaltenbach Hochfügen 10 km, Zillertal Arena 16 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Hochfügen - Kaltenbach - Spieljoch a Zillertal Arena - Mayrhofen zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme