• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Hanser ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.20.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.162,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 85 m2 v 1. patře: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a stereo přehrávač. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout. Vstup na balkon. 2x velký balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Hart 1 km od Fügen: Vícegenerační dům 'Hanser'. V centru obce Hart 1 km od centra Fügen, klidná, slunná poloha. Společné: zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 70 m, restaurace 50 m, koupaliště 2 km, krytý bazén 500 m. Tenis 1.3 km, lyžařské centrum 1.5 km, zastávka ski-busu 30 m, běžkařské stopy 50 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. Turistické a cykloturistické cesty přímo od domu. Sáňkařská dráha v blízkosti. Krásné lyžarské oblasti Fügen jsou rychle dosažitelné zdarma skibusem. Zážitkové lázně Zillertal cca 2 km. Poznámka: jedna sada ručníků (malých na ruce) je zahrnuta v ceně, osušky si prosím přivezte vlastní. Poplatek za pytel na odpad: 5, - EUR na místě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme