• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Roswitha ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.193.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.551,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, renovovaný v roce 2010, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka (125 cm, v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup, kamna na dřevo. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace, velká terasa, jižní orientace a západní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Fügen: Pěkný, komfortní dvougenerační dům 'Roswitha', renovovaný v roce 2013, obklopen loukami. Ve čtvrti Fügenberg 2 km od centra Fügen, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 6 km od jezera, 3 km od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Gril. V domě: ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, termální bazén 'Erlebnistherme' 3 m, jezero ke koupání 6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km, kabinková lanovka 3 km, lyžařské sjezdovky 3 km, půjčovna lyží 3 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 3 km, běžkařské stopy 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Spieljoch 3 km, Hochfügen 9 km, Zillertal Arena 16 km. Známá jezera v okolí: Schlitterer Badesee 6 km, Achensee 16 km. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme