• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Thoma ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.170.1

Ubytování pro 15 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 23.442,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 250 m2 na 3 podlažích, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. 1x pokoj s dvoulůžkem, rádio. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl, kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. V podkroví: 4x pokoj s dvoulůžkem. Koupelna, WC zvlášť. Obývací pokoj v selské stylu. 2x balkon, terasa. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: dětská postýlka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Rekreační dům má ústřední topení. Krbovými kamny v kuchyni a krbem v obývacím pokoji lze přitápět a vytvořit si tak příjemné prostředí. K dispozici je dostatek dřeva do kamen a krbu. V zadní části domu se nachází vchod do bytu, který je obýván.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Fügen: Pěkný, útulný selský dům 'Thoma'. V obci 300 m od centra Fügen, slunná poloha, 1 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket, restaurace, kavárna 300 m, koupaliště 1.5 km, krytý bazén 1.5 km. Kabinková lanovka 1 km, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Spieljoch 1 km, Hochfügen Kaltenbach 12 km, Zillertal-Arena Zell 15 km. Známá jezera v okolí: Schlitterer Badesee 6 km, Achensee 16 km, Rheintalersee 17 km. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme