• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Auhäusl ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.150.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.423,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 75 m2 na 2 podlažích, stylové a útulné zařízení se dřevem: vstup. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril), jídelní stůl, jídelní kout, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Terasa. Lehátka (4x). Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. V domě jsou parketové podlahy a také ostatní zařízení bytu je ze dřeva.
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Fügen: Pěkná, útulná chata 'Auhäusl'. Mimo obec, 2 km od centra Fügen, klidná, slunná, vyvýšená poloha, přímo u lesa, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: pračka. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, restaurace 600 m, koupaliště 4 km. Tenis 3 km, kabinková lanovka 3 km, zastávka ski-busu 300 m. Ideální východisko pro turistiku, jízdu na horských kolech nebo sáňkování. Při dobrých sněhových podmínkách je možné dojet na lyžích od domu až k vleku. Děti mohou poznat život zvířat na farmě majitele ve vzdálenosti 300 m. Topí se v kachlových kamnech (dostatek dřeva u domu), elektrickým topením a olejovými radiátory. Na příjezdové cestě je dostatečný počet parkovacích míst. Zážitkové lázně Zillertal cca 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme