• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Michaela ★★★, Fügen

Rakousko, Zillertal, Fügen

Ubytování v Rakousku, Fügen
Číslo objektu: AT6263.10.2

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.141,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 100 m2 v 1. patře, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (180 cm, v délce 190 cm), jídelní kout, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, umyvadlo a sprcha. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Rakousku, Fügen

Informace o domě (rezidenci)

Hart 1 km od Fügen: Pěkný dvougenerační dům 'Michaela'. 4 km od centra Hart, 5 km od centra Fügen, klidná, slunná poloha ve svahu, 3 km od jezera, 5 km od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: sušák lyžařských bot. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo. Potraviny 5 km, restaurace 2 km, nádraží 4 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 4 km, termální bazén 'Erlebnistherme Fügen' 5 km, jezero ke koupání 3 km. Tenis 5 km, kabinková lanovka 5 km, sáňkařská dráha 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Fügen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 2'400 m n.m.
Rekreační ráj čtyř ročních období je pohodová oblast se světem hor, turistiky a zážitků. Hlavní obec Fügen s výraznou kulturou, zde vznikla píseň 'Stille-Nacht, Heilige-Nacht'. Vlastivědné museum, sýrárna, historické kaple a mnoho více dodávají místu specielní důležitost. NOVÉ OD PROSINCE 2006: zážitkové lázně na 3 patrech Zillertal, pro postižené s: zážitkovým bazénem krytým i otevřeným, vnitřní vířivý bazén, skluzavka, odpočívárna, galerie s lehátky, restaurace, masáže, wellness s tepidáriem, parní lázeň, solebad, sauny, otevřená sauna na střeše s potápěčským bazénem, panoramabar, krytá oblast freestyle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'700 obyvatel, 45 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, fitness-centrum. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování, Hintertux. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Spieljoch+Hochfügen-Hochziller, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Hintertuxer Gletscher 47 km. Jistota sněhu až od 1. května a garantované jedinečné apres-ski-.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme