• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Fuggermühle ★★★, Flattnitz

Rakousko, Korutany, Flattnitz

Ubytování v Rakousku, Flattnitz
Číslo objektu: AT9346.53.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.968,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 80 m2, úplně renovovaný, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar), 1x pohovka, jídelní kout, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. Sprcha, WC zvlášť. Topení v podlaze. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x dvoulůžko. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Balkon. Lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: dřevo (zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Rakousku, Flattnitz

Informace o domě (rezidenci)

Glödnitz: Samostatně stojící útulná chalupa 'Fuggermühle'. 20 km od centra Feldkirchen, mimo obec, 1.6 km od centra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, ve slepé ulici. Společné: bazén kulatý (01.06.-30.09.). Dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení. V domě: pračka. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km. Tenis 1.5 km, jízdárna 1.6 km, lanová dráha 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Bazén je přírodní jezero s rozlohou cca 1500 m2, vzdálené 300 m od domu. Jen 50 m je vzdálen bezpečný potok Glödnitzbach, oblíbený zvláště dětmi. Možnost rybolovu v blízkosti. V okolí četná korutanská jezera. Pozoruhodnosti, jako je festival Karla-Maye (červenec a srpen), Gurker Dom, trpasličí park Zwergenpark vzdálené 12 km. Ke společnému užívání stolní tenis, volejbal, jízdní kola pro děti a fotbalové branky. Prodej místních zemědělských produktů.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Flattnitz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 750 m n.m.
Flattnitz je známé svojí rozličností lesní zvěře a pro od roku 1972 prohlášením za chráněnou oblast Flattnitzbach Hochmoor. Idylická, klidná obec s 1'004 obyvatel, 50 km severo-západně od Klagenfurt. V obci: restaurace.

informace pro letní ubytování

Tenis. Rajtování. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty. V létě pomoc při výstupech. Hřiště pro plážový volejbal.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Flattnitz, počet přepravních zařízení: 3x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme