• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Neuberg ★★★, Filzmoos

Rakousko, Salcbursko, Filzmoos

Ubytování v Rakousku, Filzmoos
Číslo objektu: AT5532.160.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.143,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2, v přízemí, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/ložnice, 2x vysunovací lůžko, jídelní kout, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa. Gril (zahradní gril mobilní). Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Filzmoos

Informace o domě (rezidenci)

Neuberg 3 km od Filzmoos: Útulný dvougenerační dům 'Neuberg', rok výstavby 2006. Klidná, slunná poloha, v zeleni. V domě: masáže (extra), ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 300 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'Eben' 10 km, koupaliště 4 km. Golfové hřiště 15 km, jízdárna, vlek 800 m, kabinková lanovka 5 km, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 5 km, sáňkařská dráha 5 km, běžkařské stopy 50 m, kluziště 12 km. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Filzmoos:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Krásně položené místo uprostřed salcburského sportovního svéta Amadé, na úpatí Bischofsmuetze a Dachsteinu. Místo k odpočinku s nádechem původní vysokohorské přírody. Cílová železniční stanice : Ramsau. Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, 74 km jižně od Salzburg. V obci: obchody, restaurace, večerní zábava, krytý bazén, sauna, léčebné kúry.

informace pro letní ubytování

Turistika k obhospodařovaným salaším, horolezectví, škola lezení, túry na horských kolech, paragliding, rybaření na mušku, mini-golf, jezdectví, tenis, dobrodružný kemp pro děti.

informace pro zimní ubytování

Ideální pro rodiny k lyžování, béžkování (výškové panoramatické stopy), jízdě na snowboardu nebo pouze pro odpočinek a zotavenou. Možnost výletů na běžkách s doprovodem. 2 přírodní sáňkařské dráhy, 50 km turistických cest. Lyžařská oblast je členem lyžařského klubu Amadé, kde Vás očekává865 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 276 vleků. Jediný skipasplatí pro regiony: 'Salzburger Sportwelt', 'Dachstein-Tauern', 'Gastein','Hochkoenigs-Winerreich', 'Grossarltal'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme