• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Luxnachmühle ★★★★★, Elbigenalp

Rakousko, Arlberg, Elbigenalp

Ubytování v Rakousku, Elbigenalp
Číslo objektu: AT6652.300.1

Ubytování pro 20 osob, k dispozici 20 pokojů z toho je 10 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 580.944,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

20-pokojová vila 1'500 m2 na 3 podlažích, luxusní a romantické zařízení: velká jídelna s verandou, otevřený krb a bar. Malá jídelna. Obývací pokoj/jídelna, stereo přehrávač a kachlová kamna. Velký salón, otevřený krb, knihovna a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov). 3x WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem 25 m2, sprcha/WC. Zkosený salón. 2x pokoj s dvoulůžkem 30 m2, v kazdem pokoji, koupelna/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem 30 m2, sprcha/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem 35 m2, WC zvlášť a koupelna/sprcha. Salón. 1x pokoj s dvoulůžkem 65 m2, vana/sprcha/bidet/WC. Salón. 1x pokoj s dvoulůžkem, vana/sprcha/bidet/WC. Salón. 2x pokoj s dvoulůžkem. Salón 80 m2, koupelna/sprcha/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem 90 m2, vana/sprcha/bidet/WC. Salón, otevřený krb. Koupelna/WC. E-topení, podlahové topení. 5x balkon, 5x terasa. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Většina apartmánů je s jednou ložnicí a obývacím pokojem, detaily na základě celkové velikosti bytu. (Nostalgická vana).
Ubytování v Rakousku, Elbigenalp

Informace o domě (rezidenci)

Häselgehr: Luxusní, historický panský dům 'Luxnachmühle', 3-podlažní, z 12. století, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, přímo u potoka, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada trávníkem a květinami, louka k odpočinku, rybník. Přírodní rybník / nádrž s možností plavání, altán, terasa, zahradní nábytek. V domě: recepce, přístup na internet, sauna, masáže (extra), parní lázeň, relaxační místnost. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, doručovací služba tiskovin, snídaně a polopenze na vyžádání. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Transfer z letiště (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 5 km, restaurace, autobusová zastávka 400 m, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 10 m. Lyžařské centrum 6 km, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 6 km, běžkařské stopy 20 m. Atrakce v blízkosti: Schloss Neuschwanstein 39 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Ski Arlberg Lech-Zürs & Warth-Schröcken 28 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Ski Arlberg zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Elbigenalp:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'040 m n.m.
Obec Elbigenalp je známá jako obec řezbářů a divadla. Rodné místo 'Geierwally' - tvoří centrum údolí Lech. Malá, útulná vesnice s 850 obyvatel, 120 km západně od Innsbruck, 36 km od Reutte, 30 km od Lech. V obci: restaurace, bar, diskotéka, wellness-centrum, fitness-centrum, masáže.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis (2x venkovní kurt). Minigolf. Paragliding 5 km. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Kurzy dřevořezbářství.

informace pro zimní ubytování

4x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 130 km, zimní turistické cesty 20 km. 1x sáňkařská dráha, osvětlení. Umělé kluziště, metaná. Další lyžařská střediska: Warth 20 km. Krytý bazén v Steeg (12 km).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme